wtorek, 23 sierpnia, 2022
Aranżacja wnętrz

Obraz z tulipanami do mieszkania

Niedawno stwierdziłam, że potrzebuję nieco odświeżyć wnętrza w swoim mieszkaniu. Jego wystrój nadal mi się podobał, jednak chciałam go nieco urozmaicić. Lubię co jakiś czas coś zmienić w swoim otoczeniu. Miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś, dzięki czemu mój salon nabrałby bardziej niepowtarzalnego charakteru.

Tulipany nadrukowane na płótnie

obraz na płótnie - tulipanyUwielbiam otaczać się pięknymi przedmiotami. Bardzo duże znaczenie ma dla mnie estetyka wszystkich elementów, jakie znajdują się w każdym pomieszczeniu. Dotychczas mój salon był stosunkowo minimalistyczny oraz surowy. Postanowiłam więc znaleźć coś, co pozwoliłoby mi go uczynić bardziej ciepłym oraz przytulnym. Bardzo spodobał mi się pewien obraz na płótnie – tulipany wydały mi się takim motywem, który doda wnętrzu przytulności. Postanowiłam więc powiesić na ścianie taką piękną ozdobę. Myślę, że był to strzał w dziesiątkę. Ściana, która do tej pory była całkowicie pusta została urozmaicona niebanalną dekoracją. Kwiaty kojarzą mi się z wiosną, czyli moją ulubioną porą roku. To sprawia, że zawsze, kiedy tylko spojrzę na ten obraz mam lepszy nastrój. Nie spodziewałam się, że taki detal może całkowicie odmienić charakter wnętrza. Obraz wystarczył, aby mój salon z surowego zmienił się w bardzo przytulny. Dzięki takiej drobnej zmianie o wiele lepiej się w nim czuję podczas odpoczynku.

Dawniej obrazy kojarzyły mi się z muzeami oraz galeriami sztuki. Uznałam, że taka dekoracja jest ciekawym pomysłem na urozmaicenie wnętrza w mieszkaniu. Udało mi się znaleźć taki wzór, który doskonale pasuje do moich upodobań. Tulipany poprawiają mi nastrój. Dzięki takiemu obrazowi mój salon stał się bardziej ciepły. Spędzam w nim czas niemal codziennie, więc jego estetyka jest dla mnie szczególnie istotna.

Back To Top