wtorek, 23 sierpnia, 2022
oklejanie samochodów
Reklama

Okiem przedsiębiorcy – oklejanie samochodów i nie tylko

Jako przedsiębiorca liczy się dla mnie przede wszystkim dobra reklama. Taka ,o którą nie będę musiała się martwić dlatego zlecam tego typu zadania agencjom reklamowym. Uważam, że agencje reklamowe są odpowiednim do tego typu spraw rozwiązaniem.

Oklejanie samochodów jest ważne

oklejanie samochodówCzęsto pracujące tam osoby zajmują się reklamą od początku do końca, tak, że nie muszę się tym w ogóle zajmować czy martwić. Często korzystam z usług pewnej firmy obejmującej dolnośląskie i Kraków, którą śmiało mogę polecić znajomym. Zakres jej usług obejmuje przed wszystkim reklamę zewnętrzną. Tworzą projekty i montują wspaniałe szyldy reklamowe o unikatowych kształtach i formach. Widać, że ich pomysłowość nie zna granic. Ich reklamę w mieście można spotkać w wielu miejscach. Wieczorami cieszą oko szyldy podświetlane, które przyciągają uwagę, a przy tym wyglądają na prawdę niesamowicie. Oryginalne projekty i ich konstrukcje są stabilne oraz mają wieloletnią gwarancję , czym mogłam się nie raz przekonać. Skorzystałam również z ich nowej usługi czyli usługi trwałe oklejanie samochodów wykonywane w Krakowie. Moja firma zajmuje się produkcją paszy zatem jeździmy tymi autami po całym kraju. Jeśli auto jest odpowiednio obklejone to trwałość takiej reklamy przekracza nawet 3 lata co jest oszczędną długodystansową inwestycją dla firmy. Obkleiłam ich foliami wszystkie samochody co zwiększyło rozreklamowanie mojej marki co najmniej trzykrotnie., Zysk po części zainwestowałam również w dalszą reklamę, szczególnie strony internetowe i ich pozycjonowanie, a także telemarketing. Inne ich usługi również są na wysokim poziomie. Nie wspomniałam i drobnych poligraficznych produktach np. teczki z moją marką. Każdy klient posiadający taką teczkę zna adres mojej firmy i nie mogąc znaleźć numeru skorzysta z tego który jest na teczce. To szybki łatwo dostępny sposób na klienta, dzięki któremu także zauważyłam wzrost zainteresowania.

Dodatkowo zakupiłam też długopisy z logo, które otrzymuje w prezencie każdy mój klient i ten nowy i ten z którym od lat prowadzę wszelkiego typu negocjacje czy po prostu rozmowy handlowe.

Back To Top