czwartek, 25 sierpnia, 2022
okna pcv
Nieruchomości

Okna pcv czy drewniane?

Jeśli chodzi o wymianę okien, można mieć doń bardzo różne podejście. Upodobania ludzi są bardzo różne, więc nie można wyrokować nad tym, co jest lepsze, a co gorsze. Sama długo zastanawiałam się, na jakie okna postawić.

Okna pcv z katowic na całe lata

okna pcvMiałam do wyboru drewniane albo plastikowe. Ponieważ plastikowe mogły być także w brązowym kolorze, podobnie jak drewniane, więc tym bardziej nie mogłam się zdecydować na te okna. Cóż, czasami taki niby prosty wybór okazuje się ponad nasze siły. Przytłaczała mnie myśl, że później takie okna PCV katowice albo drewniane będą w naszym domu w Katowicach przez całe lata, a ja nie chcę, żeby się okazało, że wybrałam jakieś brzydkie albo co gorsza mało solidne. Okna to musiało być coś solidnego jak stal. Nie mogłam sobie pozwolić na to, żeby okna nie spełniły oczekiwań. Dowiedziałam się skądś, że okna a plastikowe najpewniej będą bardziej trwałe, bo w każdym razie rzadziej się zdarza, że pojawiają się jakieś niedoróbki. Obecnie okna drewniane nie są już stosowane tak często jak kiedyś. Może w Wodzisławiu domki mają jeszcze takie okna, ale w dużym mieście Katowice, większość miała plastikowe. Postanowiłam, że wezmę te, które kolorem przypominają drewno, bo są brązowe. Chodzi mi oczywiście o ramy, bo przecież same okna były normalne, przezroczyste.

Na szczęście jak na razie wszystko działa jak należy, nic się nie psuje i jestem zadowolona z tego, że okna są solidne. Niektórzy jednak twierdzą, że mogłam wziąć jednak te drewniane, bo wcale to nieprawda, że są gorsze. Cóż, zawsze każdy mówi inaczej.

Back To Top