środa, 24 sierpnia, 2022
opakowania na dvd
Technologia

Opakowania na dvd i własna płyta

Informatyka była od zawsze moją wielką pasją. Już jako dziecko wiedziałem kim chcę zostać w przyszłości. Po ukończeniu szkoły średniej udałem się na wymarzone studia. Wybrałem informatyczny kierunek aby zostać programistą. Nie było łatwo jednak moja ciężka praca w końcu przyniosła owoce.

Opakowania na dvd – ciężki wybór

opakowania na dvdW końcu postanowiłem działać na własną rękę. W końcu opracowałem swój własny program komputerowy. Podpisałem odpowiednią umowę z pewną firmą, która uznała, że to dobry pomysł. Na początku musiałem wybrać jakieś pudełka cd. Ważną rolę pełniła szata graficzna oraz bezpieczne tworzywo. Nie chciałem aby coś zostało porysowane i zniszczone. Musiałem trochę pomyśleć w jaki sposób przyciągnąć potencjalnego klienta. Potem miałem do wyboru jakiś nadruk na dvd. Postanowiłem coś sam stworzyć w programie graficznym. Moim celem była autorka płyta, która przemawiała by do ludzi. Na niej miał się naleźć mój indywidualny znak i nocami myślałem nad czymś innowacyjnym. Moje nadruki cd zostały zrealizowane w przeciągu dwóch miesięcy. Nie wiedziałem czy osiągnę sukces na rynku. Miałem tylko jakieś nadzieje. Takie opakowania na dvd nie były prostą sprawą. Jednak moje oprogramowanie miało bardzo ułatwić pracę innych ludzi. Wiedziałem, że im się to przyda. Zwłaszcza duże firmy miały szansę na usprawnienie swoich działań. Tłoczenie płyt również zajęło trochę czasu. Ostatecznie wszystko skończyło się pozytywnie. Również moje autorskie działania bardzo dodały mi prestiżu.


Byłem nowy w tym świecie i pierwszy raz zdecydowałem się na jakąś publikację. Wiedziałem, że to może okazać się kompletną porażką lub wielkim sukcesem.

Back To Top