niedziela, 28 sierpnia, 2022
restauracja
Usługi

Organizacja wesela w hotelu i restauracji

Organizacja wesela jest bardzo skomplikowana. Nie zdawałam sobie z tego sprawy, dopóki sama nie musiałam zorganizować własnej uroczystości. Tyle było do robienia, ze wiecznie nie miałam czasu.

Restauracja w Bydgoszczy, hotel i sala weselna

restauracjaMimo iż ślub miał być pół roku po oświadczynach to zaczęłam się w pewnym momencie zastanawiać, czy aby ze wszystkim się wyrobię. Miałam co do tego poważne wątpliwości. Najłatwiej poszło mi z kosmetyczką i fryzjerką, ponieważ chodzę od wielu lat do tych samych i miały wolne terminy. Jednak sale weselne i catering spędzały mi sen z powiek. Jak na złość sala którą kiedyś sobie upatrzyłam była wtedy zajęta. Szukałam więc dalej. Wszystkie sale weselne podzieliłam sobie na te ładne ale drogie i tanie ale brzydkie. Dochodziła jeszcze kwestia dostępności, z która było krucho. W końcu to wielu poszukiwaniach natrafiłam na idealne rozwiązanie, o którym wcześniej nie pomyślałam. Przecież hotele w Bydgoszczy też mogą mieć sale weselne! Nie pomyślałam, żeby wyszukiwać hoteli, dopóki nie miałam sali. Moje olśnienie przyniosło spodziewane rezultaty. Noclegi w Bydgoszczy okazały się być całkiem atrakcyjne, a sale weselne też były niczego sobie. Dodatkowo hotel oferował dekorację w cenie wynajmu sali (promocja wiosenna). Odetchnęłam wtedy z ulgą. W rozmowie z właścicielem wspominałam, ze muszę jeszcze załatwić catering. Wtedy on powiedział, ze tutaj też jest restauracja Bydgoszcz, więc wszystko mogę załatwić. To była manna z nieba.

Za jednym zamachem załatwiłam hotel, restaurację i salę weselną. To był bardzo dobry dzień na załatwianie weselnych spraw. Teraz kiedy wszystko już mam opanowane mogę zająć się drobiazgami, jak wybór papieru do zaproszeń i wybór bukietu ślubnego.

Back To Top