wtorek, 23 sierpnia, 2022
wynajem busów
Usługi

Organizacja wycieczki do Aten dzięki wynajmowi busów

Jako młoda osoba chciałam poznawać świat. W szkole uwielbiałam tematykę mitologii i stwierdziłam, że kiedyś pojadę właśnie w te rejony. Po szkole stwierdziłam, że udam się na kurs przewodnika.

Wynajem busów czy samolot na podróż do Aten

wynajem busówZ odpowiednimi umiejętnościami dostałam zatrudnienie w biurze podróżny na terenie Bydgoszczy. Tam co jakiś czas wysyłano mnie w miejsca, a ja musiałam o nich mówić. Moją wielką zaletą była znajomość języków obcych. Zawsze miałam do tego dar i doskonale porozumiewałam się z różnymi ludźmi. Zazwyczaj transport oferowała Lufthansa, choć zainteresował nas też wynajem busów. W przypadku Niemiec idealnie sprawdzało się takie rozwiązanie. Teraz czekała mnie podróż do Grecji. Tam nasze biuro organizowało bardzo duży wyjazd. Ja miałam opowiadać o atrakcjach turystycznych. Byłam bardzo zadowolona. Od przyjaciółki dowiedziałam się, że przewóz autobusów wynosi nas dosłownie grosze. Nasze korzystnie podpisane umowy stanowiły coś pozytywnego. Również ja byłam zwolennikiem takiego rozwiązania. Wypożyczalnia busów nie musiała kojarzyć się z czymś nie komfortowym. Zazwyczaj trafialiśmy na atrakcyjne i klimatyzowane pojazdy. One sprawiały, że chciało się pokonywać kilometry. Taki przewóz osób zawsze stanowił coś pozytywnego. Jednak ja w wolnych chwilach musiałam ułożyć cały plan zwiedzania. Na pewno musieliśmy odwiedzić świątynie Zeusa Olimpijskiego. Prawie każdy turysta chciał zrobić sobie przy nim zdjęcie.

Także jednym z głównych punktów turystyki była akademia Ateńska. Starożytna architektura stawała się czymś naprawdę unikalnym. Niemal każda osoba chciała raz zobaczyć coś takiego. Mi osobiście z całego wyjazdu najbardziej podobał się łuk Hadriana.

Back To Top