środa, 24 sierpnia, 2022
malowanie
Biuro

Otwieram własne biuro podróży, potrzebuję malowania

Podróże to moja wielka pasja. Przez całe swoje życie udało mi się zwiedzić niemal całą Europę, pół Azji i sporą część północnej Afryki. Jeszcze do niedawna nie myślałam jednak, żeby wykorzystać zainteresowanie do pracy zarobkowej.

Malowanie w Kielcach były konieczne

malowaniePodpowiedział mi to zupełnym przypadkiem mąż. W tej chwili kupiłam już lokum i podpisałam kilka ciekawych propozycji współpracy. Muszę jeszcze na początek przygotować lokum do pracy. Konieczne jest malowanie w Kielcach. Niestety mam kłopoty ze znalezieniem malarza w Kielcach. Kiedy ostatnio malowałam pokoje w domu byłam zadowolona z jednego malarza. Próbowałam dodzwonić się do tego malarza i zapytać ale numer był wyłączony. Nie wiem czy tymczasowo czy na stałe. Szukam więc dalej. Znalazła usługi malarskie, które z opisu bardzo mi się podobały. Panowie mieli w ofercie nawet prace wysokościowe. Niestety byli dość drodzy a przede wszystkim bardzo zajęci. Mogę umówić najbliższą pracę dopiero na koniec następnego miesiąca. Ja nie mogę natomiast tyle czekać. Biuro powinno być otwarte najpóźniej za dwa tygodnie. Zastanawiam się czy nie zdecydować się na samodzielne malowanie. W swoim domu zawsze malowałam sama. Zdaje sobie sprawę, że malowanie mieszkań to nie to samo co malowanie powierzchni biurowych ale z drugiej strony nie wydaje mi się, żeby było to coś z czym mogłabym sobie nie poradzić.

Daje sobie czas do przyszłego tygodnia. Jeśli do tej pory nie znajdę żadnego sensownego i godnego zaufania malarza to sama pomaluję biuro. Mam jednak nadzieję, że tak się nie stanie.

Back To Top