piątek, 02 września, 2022
czaprak
Zakupy

Piękny czaprak na urodziny mojego ulubionego konia

Odwiedzam mojego konia, kiedy tylko mogę sobie na to pozwolić. Nie mam jak trzymać go w domu, dlatego wynajęłam mu boks w stajni i dzięki temu przebywa sobie z innymi końmi i ma towarzystwo. Staram się być u niego co najmniej dwa razy w tygodniu, bo on bardzo się do mnie przywiązał, zresztą tak jak ja.

Kupiłam nowy czaprak dla konia

czaprakBardzo o niego dbam, i mam już go od kilku lat. Jest dla mnie najlepszym przyjacielem. Lubi jak mu śpiewam i mówię do niego. Ostatnio zbliżały się jego urodziny i postanowiłam w ten dzień przynieść mu więcej jego ulubionych łakoci i kupić mu coś odświętnego. Pomyślałam, że najlepsze będą piękne, sprawdzone przez wielu eskadron czapraki ozdobione świecącymi nitkami. Będzie się pięknie prezentował w nowym stroju.No i do tego ochraniacze dla konia, by jego nóżki były zabezpieczone. Zamówiłam taki w takim specjalnym sklepie, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Stwierdziłam, że należy mu się coś od życia, bo zawsze jest taki grzeczny i przyjacielski. Dla siebie wzięłam nowe akcesoria jeździeckie, bo muszę ładnie się prezentować przy świeżo wystrojonym koniku. Poszłam do konika i dałam mu zamówiony prezent. Wydawało się, że jest zadowolony, i podoba mu się nowy prezent. Oczywiście na taki koński sposób. Bo nie mógł mi tego powiedzieć wprost. A ja się szykuję na nowe bryczesy damskie, bo zobaczyłam, że za jakiś tydzień ma być na nie promocja. Nie ma nic piękniejszego niż takie nowe spodnie do jazdy. One również prezentują się niesamowicie elegancko. Mogłabym takie spodnie nosić również na co dzień, i może kiedyś zrobią taką wersję do noszenia na ulicę normalnie. Bo są przepiękne i wyglądają bardzo klasycznie.

Chciałabym sobie tak pojeździć w nowych spodniach na koniu z eleganckim czaprakiem, i przy okazji, żeby ktoś mógł zrobić mi ładne zdjęcia, to bym sobie mogła ustawić z tego tapetę na laptopie, jako taka pamiątka z tego wydarzenia.

Back To Top