piątek, 26 sierpnia, 2022
konferencje
Biznes

Pierwsze zlecenie na profesjonalne konferencje

Cześć, pamiętacie jak niedawno pisałem, wam, że pracuję w nowej firmie, która zajmuje się projektowaniem stron internetowych. Dzisiaj dostałem, takie pierwsze poważne zlecenie. Bardzo się cieszę, że w końcu dano mi jakieś konkretne wyzwanie.

Konferencje na Mazurach i firmowe wyzwanie

konferencjeMoim zadaniem, bowiem jest stworzenie strony internetowej, dla hotelu, konkretnie jest to tako hotel na mazurach, z tego, co dobrze pamiętam jest to hotel w Mrągowie, i w dodatku jest to hotel ze Spa. No i teraz na tej stronie muszę umieścić takie dwie głównie informacje, pierwsza jest taka, że ten hotel organizuje profesjonalne konferencje na mazurach, a druga jest taka, że ten hotel ma właśnie Spa. Fajna sprawa projektowanie takiej strony. Oczywiście to nie ja zajmuję się pisaniem tych wszystkich tekstów na temat taki jak Spa, czy właśnie te konferencje na mazurach. To wszystko jest już napisane, ja to tylko muszę jakoś fajnie graficznie rozmieścić i wymyśliłem, coś takiego, żeby najpierw na stronie pojawiał się napis hotel na mazurach, bo wiadomo, że same mazury bardzo przyciągają, a potem ten napis , czyli właśnie hotel na mazurach, ma się zamieniać w taki piękny napis hotel w Mrągowie, i kiedy ten napis, hotel w Mrągowie, zrobi się już taki bardzo wyraźny, to powoli zacznie się rozmazywać się i zamieniać w napis hotel ze Spa. I tak w kółko te napisy będą się rozchodzić. Potem wymyśliłem, że zrobię takie osobne zakładki na Spa, i na te konferencje na mazurach, żeby to było takie wyraźne, że te konferencje na mazurach, właśnie tam są organizowane. Myślałem, jeszcze o tym, że jakby się pojawiał ten napis hotel ze Spa, to można by było na niego kliknąć i wtedy wyświetlała by się od razu cała oferta Spa… Co, o tym myślicie, dobry pomysł z tymi zmieniającymi się napisami? To mój pierwszy projekt, chciałbym żeby był naprawdę wyjątkowy.

Dzielcie się ze mną proszę swoimi uwagami. Poniżej wysyłam wam taki wstępny projekt strony z kolorami i tak dalej… Czekam z niecierpliwością na wasze wszystkie, nawet te surowe i niepochlebne opinie, cześć wam!!!

Back To Top