sobota, 27 sierpnia, 2022
Zdrowie i dieta

Pikniki firmowe w województwie ślaskim

Jeśli prowadzimy firmę, to na pewno umiemy zorganizować czas sobie, oraz dopilnować, by pracownicy wykonali swoje zadania poprawnie i szybko, ale jeśli jesteśmy naprawdę dobrym szefem, to umiemy odpowiadać na potrzeby pracownika i podejść do niego jak człowiek do człowieka – to bardzo ważna kwestia. Jak przekonać do siebie pracujących dla nas ludzi?

Piknik służbowy na śląsku

piknik firmowy na Śląsku z cateringiemJeżeli ktoś kilka lat temu powiedział mi, że będę kiedyś kierowała grupą ludzi – nie uwierzyłabym. Nie byłam nigdy typem liderki, ale jednak stało się. I chciałam być najlepszym szefem jakim mogę być. Chciałam, by pracownik mógł mi zaufać i by wiedział, że też jestem człowiekiem. Żeby udowodnić, że tak naprawdę jestem całkiem wyluzowanym człowiekiem, to zdecydowałam się urządzić piknik firmowy na Śląsku z cateringiem. W zasadzie, nie urządzałam go tak całkiem sama, oczywiście. Nie miałabym nawet czasu, by zrobić to na własną rękę. Wynajęłam za to świetną firmę, która miała mi pomóc. Ludzie tam byli kompetentni, więc wiedziałam, że piknik na pewno się uda i pracownicy będą zadowoleni. Ponadto, firma oferowała catering – całe mnóstwo naprawdę świetnych dań. Byłam bardzo zadowolona z tych usług, bo sama w życiu bym czegoś takiego nie przygotowała. Ta firma za to się w tym specjalizowała i to właśnie dzięki nim mieliśmy tak udany piknik, dzięki któremu poczułam, że moi podwładni zaufali mi i przestali się mnie bać.

Dobrze jest czasami wynagrodzić naszych pracowników i przygotować dla nich jakąś imprezę, na której będą mogli odpocząć po nawale ciężkiej pracy – każdy na to czasami zasługuje, niezależnie od swojego stanowiska – w końcu wszyscy jesteśmy ludźmi. Warto wynająć odpowiednią firmę, która przygotuje naszą imprezę czy piknik i zapewni też catering.

Back To Top