czwartek, 25 sierpnia, 2022
Aranżacja wnętrz

Pojemnik na herbatę i kawę

Gdy zostałam zaproszona na domówkę do mojej dobrej koleżanki, bardzo się ucieszyłam. Lubię chodzić na przyjęcia i spędzać czas z bliskimi mi ludźmi. Dopiero po jakimś czasie przypomniałam sobie, że przecież muszę kupić jej drobny upominek. Jako że jest to dziewczyna, która dopiero co się urządza, postanowiłam, że sprawię jej drobny upominek w postaci pojemników na herbatę, czy też kawę.

Kupno pojemników kawowych na prezent

pojemniki na kawę herbatęKiedy tylko otrzymałam od swojej koleżanki telefon, czułam, że zaprosi mnie ona na parapetówkę. Już od jakiegoś czasu o niej wspominała, a ostatnio faktycznie przeprowadziła się do nowego mieszkania, więc była ku temu okazja. Niezmiernie się ucieszyłam, kiedy koleżanka zwerbalizowała swoje zaproszenie. Gdy odłożyłam telefon, jednocześnie kończąc rozmowę, od razu zaczęłam myśleć o tym, jaki upominek mogłabym jej sprawić. Moja znajoma to zapalona fanka herbat i kaw. Nie przykłada jednak wagi do tego, by tę pasję wyeksponować. Postanowiłam więc sprawić jej pojemniki na kawę herbatę. Stwierdziłam, że kiedy je ode mnie otrzyma, będzie mogła przesypać liście herbaty i ziarna kawy do eleganckich pojemników i ustawić je na blacie w swojej kuchni. Byłam przekonana, że będą się one znakomicie prezentować. Lubię sprawiać praktyczne prezenty, więc nie czekając dłużej, udałam się do sklepu z artykułami do wyposażenia wnętrz, znajdując w nim pojemniki, które wyglądały tak ładnie, jak sobie wyobrażałam.

Kiedy wręczałam swojej koleżance pojemniki na kawę i herbatę, byłam nieco niepewna jej reakcji. Po chwili okazało się jednak, że moje obawy były zupełnie pozbawione sensu. Koleżanka niezmiernie się ucieszyła, widząc, co jej sprawiłam. Od razu zabrała się za przesypywanie swoich ulubionych herbat i ziaren kaw do nowych pojemników!

Back To Top