środa, 24 sierpnia, 2022
Usługi

Pokazy iluzji moim hobby

Każdy człowiek ma inne hobby. Coś, co ciągnie go do przodu i sprawia, że utożsamiamy się z tym, co robimy. Moim marzeniem zawsze była praca w rozrywce. Dlatego zacząłem uczyć się różnych sztuczek magicznych, bo postanowiłem być iluzjonistą. Dlaczego akurat coś takiego? Lubiłem zawsze w dzieciństwie oglądać pokazu iluzjonistyczne w telewizji i szybko zacząłem się tego uczyć.

Ćwiczenia iluzjonistyczne do pokazów

pokazy iluzjiPoszedłem na specjalne kursy i uczyłem się pod okiem doświadczonego iluzjonisty, któremu wiele zawdzięczam. Pokazał mi wszystkie tajniki i teraz sam mogę bawić ludzi. Moje pokazy iluzji są prowadzone głównie wśród grup moich znajomych, jednak coraz częściej ludzie zaczynali mnie zauważać. Zapraszali mnie na różne imprezy, bym mógł zabawiać publiczność. Między innymi były to urodziny, jubileusze, czasem jakieś biznesowe spotkania. Zdarzyło mi się być kilka razy na weselu nawet. Jednak najbardziej lubię pracować na urodzinach dzieci. One zawsze tak się ekscytują wszystkimi sztuczkami i wierzą, że jest to prawda. Pokazuję im w ten sposób, że jest coś innego niż zwykła rzeczywistość i magia istnieje. Moje sztuczki, to przede wszystkim zabawy ze znikającymi kartami i innymi przedmiotami. Umiem sprawić, że monety znikają, lub pierścionki znajdują się jakimś sznurku, chociaż normalnie nie byłoby to możliwe. Ludzie są zafascynowani tym co robię i to sprawia mi najwięcej przyjemności. Cieszę się, że mogę ich czymś zaciekawić, rozbawić, czy poprawić im humor.

Codziennie też uczę się czegoś nowego. Co prawda jeszcze nie pokazywałem nikomu sztuczki z przecinaniem na pół, jednak powoli się jej uczę i niedługo będę mógł ją zaprezentować. Trzeba ćwiczyć i trudniejsze sztuczki, bo widzowie wciąż chcą więcej i więcej. Muszę więc sprostać wymaganiom.

Back To Top