środa, 24 sierpnia, 2022
Rozrywka

Półśpiochy na prezent w czasie baby shower

Baby shower długo znałam przede wszystkim z amerykańskich filmów, ale kiedy kobiety w moim otoczeniu zaczęły mieć swoje dzieci, to miałam okazję uczestniczyć w kilku takich przyjęciach. Ostatnio zorganizowałam baby shower dla mojej siostry.

Półśpiochy i zabawki na prezent

półśpiochyMonika ma termin porodu wyznaczony na za trzy tygodnie, dlatego teraz była ostatnia okazja, żeby zorganizować takie przyjęcie. Uprzedziłam ją o swoich planach i skontaktowałam się z jej koleżankami, żebyśmy mogły wspólnie wszystko przygotować. Zrobiłyśmy sobie listę potrzebnych dekoracji, podzieliłyśmy się gotowaniem i pieczeniem, a także umówiłyśmy się, co która kupi na prezent, żeby nic się nie nakładało. Zebrało się nas w sumie dwanaście, więc mogłyśmy szybko wszystko zorganizować i kupić jeden większy prezent od nas wszystkich i mniejsze od każdej osobno. Główny prezent stanowiła chusta do noszenia dziecka, bo Monika wspominała, że chciałaby taką mieć, ale nie potrafiła się na nic zdecydować. Ode mnie dostała półśpiochy i śpiochy z postaciami z jej ulubionej bajki z dzieciństwa. Pozostałe dziewczyny kupiły kilka sukienek, pajacyk, czapeczki i skarpetki, śliczny, milutki kocyk i jeszcze jedne półśpiochy. Monika bardzo się ucieszyła z całego przyjęcia, ponieważ zadbałyśmy o detale. Opowiadałyśmy sobie różne matczyne historie, urządziłyśmy kilka konkursów i zabaw i jadłyśmy ciasteczka w formie grzechotek, śliniaczków i półśpiochów. Wszystkie oczywiście kolorowe i ozdabiane, więc wyglądały naprawdę uroczo. Monika dostała też mnóstwo rad, które na pewno się jej przydadzą w opiece nad córeczką.

Został nam do przygotowania jeszcze jeden prezent: album ze zdjęciami Moniki z czasu ciąży. Od jej męża dostałyśmy masę zdjęć, zrobiłyśmy też kilka w czasie baby shower. Gotowy album dostanie od nas po porodzie, bo chcemy dołożyć też zdjęcie jej córeczki.

Back To Top