środa, 31 sierpnia, 2022
Projektant wnętrz
Wyposażenie domu

Praca projektanta wnętrz

Kiedy wybierałam studia jakim było projektowanie wnętrz moi znajomi kazali mi się poważnie zastanowić. Jako, że młodym projektantom zawsze ciężko jest się wybić i rozpocząć swoją działalność każdy bardzo ostrożnie stawia pierwsze kroki w tym biznesie.

Projektant wnętrz opowiedział o trendach

Projektant wnętrzJa jednak stwierdziłam, że znam się na rzeczy i nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. A co za tym idzie poradzę sobie doskonale. Na samym początku nie było łatwo. Razem z grupą ludzi na mojej gdańskiej uczelni byliśmy przekonani o tym, że zaprojektowane przez nas próbne wnętrza są niepowtarzalne a każdy profesor nawet dopłaci abyśmy ten projekt wykonali w jego domu. Jak się okazało moi znajomi mieli rację – aranżacja wnętrz wcale nie jest tak prosta jak mogłoby mi się wydawać. Wiele ludzi miało dosyć podobne pomysły do moich albo proponowali jeszcze ciekawsze rozwiązania. Zaczął się etap zazdrości i poszukiwania jak najlepszego miejsca do odbycia praktyk. Nie jest tajemnicą fakt, że Gdańsk jest dobrym miejscem do tego typu studiów. Na rogu każdej ulicy można znaleźć biuro projektowe, które dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu a także renomie jest zasypywane ofertami od chętnych studentów. Mi się jednak udało. Kiedy zjawiłam się w biurze z teczką wypełnioną swoimi pomysłami główny projektant był zadowolony, choć nie chciał tego okazać. Uważają oni bowiem, że młodzi szybko wpadają w samozachwyt. Projektant wnętrz opowiedział mi o trendach jakie teraz są kreowane, co wybierają ludzie. I tak się zaczęło. Po praktyce rozpoczęłam tam pracę na dobre. Klienci przekonali się do moich rozwiązań.

Rzecz, którą jeszcze muszę opanować jest projektowanie wnętrz sklepów. Jednak nie wszystko od razu. Cieszę się jednak, że mogę pracować i rozwijać się w zawodzie. Wielu moich przyjaciół nie miało tyle szczęścia.

Szukając projektanta wnętrz, warto zajrzec na stronę: studiopotorska.com

Back To Top