poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
meble kuchenne
Wyposażenie domu

Prezent ślubny od rodziców – meble kuchenne

Rok temu pobrałam się z Romanem. Ponieważ nie mieliśmy zbytnich funduszy zdecydowaliśmy się zrezygnować z wesela. W zamian za to udało nam się kupić niewielkie mieszkanko w bloku. Z początku spodziewaliśmy się, że starczy nam również pieniędzy na przyzwoite wyposażenie go ale grubo się pomyliliśmy.

Gdańskie meble kuchenne i ich poszukiwania

meble kuchenneUdało nam się nam tylko wyposażyć mieszkanie w podstawowe elementy, jak łazienka, lodówka, kuchenka i łóżko. Wtedy przyszli nam z pomocą nasi rodzice. W prezencie ślubnym od nich dostaliśmy wyposażenie kuchni. Obiecali, że kupią dla nas takie jakie sami sobie wybierzemy. Wcześniej w planach mieliśmy malutką i skromną kuchnie. Teraz jednak pojawiła się okazja na coś nieco bardziej awangardowego. Przeglądając oferty i jeżdżąc od salonu meblowego do salony uznaliśmy ze smutkiem, że wszystkie kuchnie są takie same i trudno znaleźć coś bardziej oryginalnego. Udaliśmy się nawet do stolarza myśląc, że może zaproponuje nam jakieś ciekawe pomysły. Być może stolarz nie był najlepszy a być może my mieliśmy zbytnie wymagania ale meble kuchenne, które nam zaprezentował były jeszcze mniej ciekawe niż te, które znaleźliśmy do tej pory. W końcu siostra Romana podrzuciła nam ciekawy katalog jednego z salonów meblowych w Gdańsku. To był strzał w dziesiątkę. Niemal wszystkie kuchnie nam odpowiadały. Przez kolejne kilka dni mieliśmy więc odwrotny problem niż dotychczas – nie mogliśmy wybrać tej najlepszej kuchni.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na jeden komplet w kolorze śliwkowym. Nietypowe rozwiązanie nie podobało się zbytnio rodzicom ale po zobaczeniu kuchni już w mieszkaniu przyznali, że prezentuje się naprawdę ładnie.

Warto zajrzeć tu : meble kuchenne Gdańsk – kuchniemarzen.com.pl

Back To Top