niedziela, 28 sierpnia, 2022
Przemysł

Produkcja i sprzedaż ławek

Ławki uliczne są stałym elementem większości miast i małych miasteczek. Stoją zarówno w parkach, oraz przed sklepami, na osiedlach, ulicach, przystankach itp. Ławka – to proste urządzenie. Składa się z żeliwnego odlewu, oraz desek, czy innego (np. plastikowego) siedziska, przykręcanego śrubami do odlewu.

Ławki stojące w przydomowych ogródkach i w parkach

nogi do ławekOrganizując ławki do przydomowych ogródków można postarać się wybrać odpowiednie nogi do ławek, które będą spajać cały element. Takie nogi są wykonywane z żeliwa. Mają poza tym różne kształty i rozmiary. Wszystko zależy od tego, jakie preferencje mają sami zainteresowani zakupem. Takie odlewy to ponadczasowa klasyka. Cieszy się ona wciąż niesłabnącą popularnością tym bardziej, że można sobie odpowiedni kształt i rozmiar, wybrać. Także kolory ławek to kwestia wyboru. Są one malowane na życzenie, a ich barwa zależy od konkretnego zamówienia. Nie przeszkadza to zamówić np. czarne nogi, a później samemu zmienić ich kolor na taki, jaki akurat chcemy mieć w swoim ogrodzie. Nie ma takiego wzoru, ani koloru, który nie można byłoby zastosować w tego typu elemencie. Należy jednak pamiętać, że żeliwne nogi do ławek są ciężkie nie tylko z własnej wagi, ale też z wyglądu. Po prostu wyglądają na bardzo masywnie. Więc, jeśli ktoś nie lubi tego typu ozdób, powinien zastanowić się nad innym materiałem, wykorzystywanym do produkcji nóg do ogrodowych ławek. Może to być np. aluminium, czy nawet mocny plastik, który doskonale wkomponuje się w ogród.

Ławki ogrodowe, czy parkowe spełniają rolę wypoczynkową zarówno w miejskich parkach, jak i ogrodach. Doskonale wpasowują się one w miejską przestrzeń, gwarantując miejsce do odpoczynku zarówno dla pasażerów komunikacji, jak i również dla turystów. 

Back To Top