środa, 24 sierpnia, 2022
Usługi

Przestronne mieszkanie dzięki projektantowi

Nie lubiłam mojego mieszkania. Było małe, i czułam się w nim jak w klatce. Miałam pełno szpargałów, które mi zagracały wszystko, i nie było miejsca, żeby zaprosić gości i sobie posiedzieć. Bardzo źle się czułam w moim domu, i szukałam pomocy, żeby coś można było w nim zmienić. Tak nie mogło dłużej być. Postanowiłam coś z tym zrobić, bo w końcu, każdy we własnym domu powinien czuć się jak najlepiej.

Więcej miejsca w mieszkaniu

projektowanie przestronnych wnętrz w TrójmieścieNa początek sama coś kombinowałam. Wyczytałam, że lustra powodują, że mieszkanie wydaje się większe. Tak, byłą to prawda, jednak samej nie wychodziło mi ustawianie tego wszystkiego. Nie miałam pomysłu, jakby to mogło dobrze wyglądać. Dlatego projektowanie przestronnych wnętrz w Trójmieście spadło mi jak z nieba, gdy znalazłam wzmiankę o specjalnej firmie, która się tym zajmuje. Postanowiłam od razu do nich zadzwonić, aby powiedzieli mi, czy dadzą radę mi pomóc. Stwierdzili, że nawet i mniejsze mieszkania usprawniali. Aby mieć przestronne mieszkanie, nie trzeba kupować nie wiadomo ile metrowego. Wystarczy odpowiednie rozłożenie mebli, kilka dekoracji, i odpowiednie okna. Czekałam z nadzieją na pierwszy projekt mieszkania, który miałam dostać od projektantów. Gdy go zobaczyłam, byłam pełna radości. Moje mieszkanie wcale nie musi wyglądać jak klitka. Zaplanowali lustra na suficie, które będą symulowały, że pomieszczenie jest wyższe. Oprócz tego łóżko w ścianie, które się składa, gdy nie jest potrzebne, i nowe okna, o których też już myślałam.

Dzięki dodaniu kilku dekoracji, i pozmienianiu mebli, nawet kawalerka może wyglądać jak apartament. Wystarczy odrobina wyobraźni, której niestety ja nie miałam zbyt wiele. Nie wpadłabym sama na pomysły, które zaproponowali mi dekoratorzy wnętrz. Dzięki ich zaprojektowaniu, mam zupełnie nowe mieszkanie, w którym dobrze się czuję.

Back To Top