poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

Przygotowanie sali weselnej dla klienta

Restaurację przejęłam po poprzednim właścicielu. Nie miał on pomysłu jak wyjść z długów i postanowił odsprzedać swój biznes. Mi to było właściwie na rękę, ponieważ i tak planowałam mieć własny lokal, a ten idealnie się nadawał, gdyż posiadał dużą salę na imprezy okolicznościowe. 

Profesjonalne urządzenie sali weselnej 

sala weselnaKiedy już przejęłam restaurację, to wprowadziłam w niej sporo zmian. Od razu, ku mojemu zaskoczeniu pojawił się klient, który chciał zorganizować w mojej restauracji swoje wesele. Co prawda sala weselna jeszcze nie była gotowa, jednak impreza miała odbyć się za trzy miesiące, dlatego potwierdziłam temu klientowi, że może ją wynająć. Spisaliśmy umowę i klient wpłacił zaliczkę. Omówiłam z nim menu i postanowiłam zabrać się za przygotowanie sali weselnej. Musiałam ją profesjonalnie urządzić, ponieważ planowałam często organizować imprezy okolicznościowe. W pierwszej kolejności zajęłam się klimatyzacją, która była obowiązkowym elementem wyposażenia każdej sali weselnej. Zainwestowałam w eleganckie stoły, które do kompletu posiadały modnie obite krzesła. Zasłony do sali weselnej wybrałam w jasnym kolorze i takie samy obrusy musiały znaleźć się na stołach. Wybrałam też kolorowe bieżniki i na każdym stole stał wazon z kolorowymi kwiatami. Kiedy sala została przygotowana, to spotkałam się w niej ze swoim pierwszym klientem, gdyż chciałam zaprezentować mu tę salę. Klient był pod ogromnym wrażeniem, ponieważ sala została przygotowana bardzo profesjonalnie. 

Pierwsza impreza weselna na przygotowanej przeze mnie sali była bardzo udana. Klient potwierdził, że będzie polecał moją restaurację wszystkim swoim znajomym, którzy planują zorganizować jakąś imprezę. Miałam do dyspozycji dość przestronną salę i umiarkowane ceny.

Back To Top