wtorek, 23 sierpnia, 2022
Uroda

Puder stworzony do wielu zadań

Przez wiele lat pudry zostały zapomniane na rzecz podkładów do twarzy, lecz obecnie zapotrzebowanie na nie wraca ponieważ nic nie daje tak wspaniałego utrwalenia, jak właśnie te produkty. Co więcej ich nowoczesne formuły sprawiają, że mogą być wielozadaniowe. 

Doskonałe, wielozadaniowe pudry

puder mineralny peasePrzez wiele lat kobiety używały jedynie podkładów do twarzy, lecz jak wiadomo z ich trwałością bywa różnie nawet podczas odpowiedniej aplikacji. Dlatego też po latach znów w świecie makijażu wróciła moda na używanie pudrów, które nie tylko mogą uratować nasz makijaż za dnia, ale także spełniać się chociażby w roli podkładu. Takim produktem jest puder mineralny Pease, którego krycie jest na tyle mocne, że może równie dobrze być używany w formie podkładu. Co więcej moc jego krycia zależna jest od tego w jaki sposób go nałożymy. Jeśli mamy cerę, która nie wymaga dużych poprawek wówczas wystarczy nałożyć cienką warstwę pudru na twarz dokładając go w miejscach w których występują drobne niedoskonałości i to bez obawy, że uzyskamy efekt maski lub plam! Z kolei, jeśli zależy nam na mocniejszym efekcie krycia, wówczas możemy aplikować ten puder na mokro. Produkt ten zatem łączy w sobie trzy kosmetyki: podkład, bazę oraz tradycyjny puder matujący. Jak bowiem wiadomo pudry rewelacyjnie sprawdzają się w roli baz pod cienie sprawiając, że kosmetyki znacznie łatwiej się rozcierają i mieszają ze sobą, a także dłużej utrzymują na swoim miejscu.

Biorąc pod uwagę spore możliwości pudru, oraz cenę, jaką musimy dać za średniej jakości podkład, można z całą stanowczością stwierdzić, że ten jeden kosmetyk i zastępuje nam inne i pozwala zaoszczędzić przy okazji pieniądze oraz oczywiście miejsce w kosmetyczce. Kobiety coraz częściej wybierają kosmetyki wielozadaniowe, a ten puder z całą stanowczością się do takowych wpisuje. 

Back To Top