niedziela, 28 sierpnia, 2022
Reklama

Reklama na ulicy – kasetony reklamowe

Kasetony reklamowe to (zwykle) zewnętrzna i podświetlona reklama, przeważnie zawierająca nazwę i logo firmy, czasem także jej slogan. Umieszcza się ją przy wejściu do sklepu czy biura lub w jego wnętrzu. Typowe miejsce na kaseton reklamowy to miejsce nad drzwiami lub obok nich.

Kasetony reklamowe mogą zarówno przylegać do ściany budynku jak i od niej odstawać, przez co będą widoczne z daleka. W lepszej widoczności pomaga także podświetlenie, dlatego nawet po zmroku znalezienie konkretnego budynku jest znacznie łatwiejsze.

Ze względu na swoją różnorodność, kasetony reklamowe można dostosować do wymagań zarówno związanych z wielkością, kształtem, jak i umiejscowieniem, tak aby jak najlepiej pasowały do określonego miejsca i rodzaju treści, jakie zostaną na nim umieszczone. Zwykle bywają prostokątne, ale mogą być także okrągłe, owalne lub w nietypowych kształtach, np. strzałki. Jedno- i dwustronne, co sprawia, że będą dobrze widoczne bez względu na to, od której strony podejdzie się do budynku. Różne materiały i konstrukcja znacznie różnicą się ceną, jednak inne wymagania istnieją dla prostego kasetonu we wnętrzu, a inne dla dużego, odstającego od ściany budynku i narażonego na działanie warunków atmosferycznych, w tym silnego wiatru.

Różne materiały i dowolność w wyborze wzoru to także różne efekty końcowe. Dobrze zaprojektowany kaseton reklamowy będzie prezentował się elegancko i dobrze zaświadczy o firmie.

kasetony reklamowe

kasetony reklamowe

kaseton reklamowy

kasetony reklamowe we wnętrzu

Dodaj komentarz

Back To Top