środa, 24 sierpnia, 2022
drzwi przeciwpożarowe
Zakupy

Remont domu i drzwi przeciwpożarowe

Wiosną postanowiłam dokonać pewnych zmian w swoim życiu, poukładać pewne sprawy itp. Zaczęłam od zmian swojego otoczenia, a mianowicie od generalnego remontu domu. Postanowiłam wyburzyć ścianę działową w jednym z pokoi, aby uzyskać większą przestrzeń i zrobić tam salon, połączoną z jadalnią, będzie bardzo gustownie.

Drzwi przeciwpożarowe w moim domu

drzwi przeciwpożaroweNa pewno muszę wymienić stolarkę okienną, obramowania okien są drewniane i przepuszczają powietrze, więc zimą daję mocno chłodem, powodując, że muszę więcej ogrzewać pomieszczenia, co jest zbyt dużym kosztem, a podczas gwałtownych i dużych opadów, woda dostaje się do środka na parapet. Uważam, że stolarka aluminiowa będzie tu odpowiednia, muszę tylko dobrać kolor. Myślę, że na zewnątrz powinien być kolor brązowy, a wewnątrz biały. Przyda się też odnowienie ścian, gdyż mam bardzo jasne kolory, muszę chyba teraz trochę poeksperymentować z kolorami i połączyć w danym pomieszczeniu dwa kolory, może ciemny szary z jasnym fioletem, albo też kupić płytki gresowe, które przypominają cegłę. Przyda się też wymiana drzwi wewnętrznych i zewnętrznych. Na zewnątrz zamontuje drzwi przeciwpożarowe aluminiowe od strony ogrodu, a od strony ulicy drzwi drewniane przeciw włamaniowe. Drzwi przeciwpożarowe mogą być użyteczne w przypadku pożaru, ogień nie dostanie się do środka i nie wpuści dymu.

Być może jeszcze wymienię oświetlenie, marzy mi się duży, zwisający żyrandol w salonie z drobnymi kryształkami w odcieniu niebieskim. Może też wymienię podłogi na panele drewniane w pokojach.

Więcej o drzwiach na stronie http://www.alu-rad.pl

Back To Top