środa, 24 sierpnia, 2022
Ślub i wesele

Remont sali weselnej

Brat odziedziczył w spadku po wuju piękną salę weselną. Oczywiście nic z nią nie robił, bo wymagało to nakładu finansowego i tak przez kilka lat sala stała pusta i nieużywana. Postanowiłam więc wziąć sprawy w swoje ręce, bo na tym interesie można było zarobić naprawę spore pieniądze.

Nowoczesna sala weselna po remoncie

sale weselne Nowa SólBrat bez żadnego problemu przepisał na mnie tę salę weselną i dzięki temu mogłam wszystkim się zająć. Sala wymagała poważnego remontu, ponieważ była zaniedbana. W środku musiałam wymienić większość stolików oraz wyrzucić zasłony. Musiała przecież ta sala wyglądać jak inne nowoczesne sale weselne Nowa Sól oferowała tylko nowoczesne sale, więc nie mogłam pozostawać w tyle. Samodzielnie nie byłam w stanie się wszystkim zająć i dlatego wynajęłam ekipę remontową. Polecił mi ją mój sąsiad, bo był zadowolony z ich usług i kosztowali niedużo. Miałam swoją wizję jak miała wyglądać moja sala weselna i zamierzałam się jej trzymać. Brat nie interesował się salą i przyznał mi rację, że dobrze zrobiłam przejmując ją od niego. Po wykonanym remoncie pojechałam do sklepu, żeby kupić nowe stoliki z krzesłami. Sala była dość przestronna i mogła pomieścić do stu osób. Wiedziałam, że inwestycja w stoliki była ogromna, ale zaciągnęłam kredyt na ten cel. Sala weselna zacznie przynosić dochody i wszystko szybko mi się zwróci. Przechodnie widzieli, że była remontowana sala i nawet czasami mnie pytali, kiedy będzie możliwe jej wynajęcie. Dla mnie to był bardzo dobry znak.

Przed wiosną udało mi się doprowadzić salę weselną do ładu i mogłam przyjmować zamówienia. Wiele osób chciało mieć swoje wesele w mojej sali, ponieważ była nowocześnie urządzona i posiadała jedno z najlepszych nagłośnień. Klimatyzacja była wyposażeniem obowiązkowym.

Back To Top