środa, 24 sierpnia, 2022
regulacja okien poznań
Wyposażenie domu

Rodzinna firma

Bogdan i jego syn Maurycy prowadzą własną firmę od zaledwie dwóch lat ale już odnoszą spore sukcesy. Wszystko zaczęło się od niegroźnego wypadku.

Rodzinne firmy z regulacją okien to dobry biznes

regulacja okien poznańPodczas prac w ogrodzie przycięli jednak z gałęzi stojącego przy domu drzewa tak niefortunnie, że ta spadła na ich dom niszcząc dwa okna. Naprawa okien uzmysłowiła im jak trudno o dobrego specjalistę w Poznaniu. Kiedy żona nalegała, żeby wezwali do okien fachowców nie protestowali chociaż uważali, że sami poradziliby sobie bez najmniejszego problemu. Kiedy zobaczyli jaką fuszerkę odstawił wezwany na miejsce „fachowiec” musieli po nim poprawiać. Regulacja okien poznań to była dla nich prościzna. W trakcie prac rozmawiali o tym, że gdyby sami założyli taki biznes z pewnością wykonywaliby lepszą pracę. Od słowa do słowa i postanowili, że założą własny serwis okien. Bogdan od trzech miesięcy był już na emeryturze a Maurycy dorabiał w lokalnym warzywniaku ciągle jeszcze szukając stałej pracy. Ich usługi były z początku bardzo skromne ale z miesiąca na miesiąc coraz bardziej poszerzali swoją ofertę, teraz oferują nawet montaż nawiewników. Najtrudniejsze było dla nich odpowiednie się rozreklamowanie. Mężczyźni znani byli wśród mieszkańców jako złote rączki jednak zdawali sobie sprawę, że pochwały wśród sąsiadów to za mało . Jeśli mieli zamiar utrzymywać się ze swoich usług musieli wyjść poza osiedlowy rynek. Pomogła im w tym dziewczyna Maurycego.

Rozreklamowała ich na kilku portalach internetowych i oferty zaczęły się sypać jak z rękawa. W tej chwili mają tyle zleceń, że ustawiają się już do nich kolejki. Pracy jest tak duże, że do ich dwuosobowego zespołu dołączył w zeszłym miesiącu brat Bogdana, Marian.

Back To Top