poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
makijaż permanentny brwi
Uroda

Rozmowy o urodzie i makijażu permanentnym brwi

Ostatnio rozmawiałam z moimi koleżankami z klasy i wszystkie zgodnie stwierdziły, że najmodniejszy jest teraz makijaż permanentny. Poza tym niesie ze sobą wiele korzyści – przede wszystkim nie trzeba tracić czasu na zmywanie i poranne malowanie, co za każdym razem nie wychodzi przecież tak samo dobrze.

Makijaż permanentny brwi zawsze można usunąć

makijaż permanentny brwiOla opowiadała, jak pojechała zrobić sobie makijaż permanentny brwi w Warszawie. Mówiła, że na początku trochę się bała – bo co, jeśli wyjdą brzydkie, a ona będzie musiała chodzić z takimi co najmniej przez dwa tygodnie? Jednak Jolka szybko ją uświadomiła, że istnieje coś takiego, jak usuwanie makijażu permanentnego. Owszem, może ten zabieg jest trochę kosztowny, ale za to bardzo skutecznie można pozbyć się nieudanego makijażu. Aśka, korzystając z okazji zapytała, czy wiemy, na jakiej ulicy wykonują usuwanie tatuażu w Warszawie. Chciała pozbyć się zrobionego już w gimnazjum tatuażu, który przedstawiał jakąś plątaninę wzorków. Od dawna już się jej nie podobał. Dziewczyny zgodnie stwierdziły, że powinna poszukać czegoś w internecie, ale najpierw poczytać opinie innych użytkowników o tym salonie. Nigdy nie wiadomo, czy trafiasz na profesjonalistę czy tylko na kogoś, kto się za niego uważa. Postanowiłyśmy w któryś weekend pojechać tam razem z nią – może przy okazji któraś zafunduje sobie jakiś drobny, symboliczny tatuaż? Ja na przykład zawsze chciałam jakiś mieć, tylko nie miałam jeszcze pomysłu na konkretny wzór. Chciałabym, żeby było to coś, co będzie dla mnie miało duże znaczenie – może coś dotyczącego przyrody, bo z nią czuję ogromny związek. Jednak jakieś listki byłyby zbyt oklepane, a tego też nie chciałam. Muszę jeszcze przemyśleć, co tak naprawdę chciałabym uwiecznić na swojej skórze. Wiem, że większość dziewczyn traktuje tatuaż tylko jako ozdobę, bo walory estetyczne też są oczywiście ważne, jednak dla mnie zawsze najważniejszy był sens.

Chciałabym, żeby ten tatuaż był symbolem czegoś, w co mocno wierzę i co mnie fascynuje, dlatego tak trudno jest przekazać to wszystko w jednym obrazku.

Więcej na stronie makijaz-permanentny.eu

Back To Top