wtorek, 23 sierpnia, 2022
Biznes

Siostra dostała pracę w biurze rachunkowym

Moja siostra właśnie do mnie dzwoniła, żeby pochwalić się ze swojego sukcesy. Siostra obroniła się w czerwcu. Studiowała rachunkowość na wydziale w centrum miasta Bydgoszcz. Księgowość to jej pasja i siostra bardzo dobrze sobie radziła na uczelni. Udało jej się nawet obronić na piątkę.

Biura rachunkowe zatrudniają wiele osób

biura rachunkowe Razem z rodzicami jesteśmy z niej bardzo dumni. Po obronie pojechała na wakacje a jak wróciła to od razu zaczęła się rozglądać za pracą. Biura księgowe do których zanosiła dokumenty nie odzywały się. Siostra nie sądziła, że może szukać pracy tak długo. Dzisiaj do mnie zadzwoniła, że biuro rachunkowe, które znajduje się blisko uczelni zaproponowało jej prace na dobrych warunkach. Siostra bardzo ucieszyła się z propozycji i postanowiła od razu do mnie zadzwonić. Jesteśmy bardzo zżyte jako siostry. Zawsze możemy na siebie liczyć. Biura rachunkowe w obecnych czasach mogą przebierać w osobach, które szukają pracy. Księgowość w dzisiejszych czasach cieszy się sporym zainteresowaniem. Mówiłam siostrze żeby nie traciła nadziei bo ona na pewno znajdzie prace. Jej wymagania muszą być większe bo nie może iść do byle jakiego biura. godne uwagi biura rachunkowe w Bydgoszczy, które są w okolicy zatrudniają wiele osób. Każda firma potrzebuje obsługi księgowej więc rynek ten bardzo się rozwija. Siostra jest bardzo zadowolona. Wie, że księgowość wymaga bycia na bieżąco ze wszystkimi przepisami ale ona uwielbia tą branżę i chce w niej pracować. Zdaje sobie też sprawę, że przed nią wiele nauki. Jestem pewna, że usługi księgowe będzie wykonywać bardzo dobrze. Nie ma doświadczenia praktycznego więc będzie musiała na początku sporo nadrabiać.

Siostra jest jednak zmotywowana. Siostra ma swoje plany. W przyszłości chciałaby prowadzić biuro rachunkowe. Wie, że przed nią jeszcze wiele lat pracy ale moim zdaniem warto mieć takie marzenia żeby stopniowo móc je realizować.

Back To Top