poniedziałek, 22 sierpnia, 2022
Moda

Sklep z modnymi koszulami eleganckimi

Kiedy zyskałam w pracy awans na wymarzone stanowisko niesłychanie cieszyłam się z tego powodu, lecz gdy emocje nieco opadły dotarło do mnie, że od teraz będę musiała ubierać się do roboty niezwykle elegancko. Ten styl kojarzył mi się głównie z prostymi ubraniami zupełnie nie w moim guście i dopiero przeglądając oferty sklepów zrozumiałam, że elegancka moda nie musi być nudna.

Piękna bluzka do pracy

bluzki koszulowe damskie eleganckieNigdy nie przepadałam za eleganckim stylem, który kojarzył mi się głównie z prostą spódnicą ołówkową oraz dobraną do niej białą koszulą. Przed awansem elegancki ubiór nie był ode mnie wymagany i mogłam do pracy przychodzić w wygodnych dżinsach i bluzkach. Teraz jednak stanowisko wymagało bardziej poważnego wyglądu, więc zaczęłam swoje poszukiwania od sklepów internetowych w nadziei, że może jednak uda mi się znaleźć coś ciekawego. Szybko okazało się, że miałam rację ponieważ już w pierwszym sklepie znalazłam przepiękne bluzki koszulowe damskie eleganckie które ogromnie mi się spodobały. Były kobiece, a jednocześnie eleganckie i idealne do pracy. W dodatku posiadały śliczne falbanki, aczkolwiek bardzo subtelne. Skusiłam się na zakup dwóch takich bluzek w kolorze czarnym oraz białym, jednak przeglądając dalej asortyment sklepu znalazłam również inne koszule w ciekawe i modne wzory, które również skradły moje serce. 

Nie interesując się modą elegancką nie miałam pojęcia, że ten rodzaj ubrań może być tak świetny. Udało mi się ponadto także zamówić kilka spódnic, które również nie miały nic wspólnego z tymi, jakie dotychczas kojarzyły mi się z elegancją. Co więcej, po przymiarce w domu stwierdziłam, że naprawdę pasuje mi ten styl, a ja się w nim czuje bardzo kobieco, dlatego zaczęłam go wdrażać także do codziennych outfitów z czasem zupełnie rezygnując z luźnych tshirtów.

Back To Top