wtorek, 23 sierpnia, 2022
Zakupy

Słodycze doskonałym prezentem

 

Czy jest ktoś, kto nie lubi dostawać prezentów? Szczerze mówiąc – ja uwielbiam. Ale to całkiem normalne. W końcu nie ma chyba kogoś, kto by tego nie lubił. Tak sądzę. W końcu prezent jest czymś, co jasno nam pokazuje, że dla kogoś jesteśmy, nawet jeżeli nie najważniejsi, to jednak ważni i specjalni. A to uczucie jest moim przynajmniej zdaniem, dużo ważniejsze niż prezent jako taki sam w sobie.

Słodki kosz – doskonały pomysł na prezent

kosze z najlepszymi słodyczamiCzasami trudno jest dobrać odpowiedni prezent. Zwłaszcza dla osób, których wcale nie znamy tak dobrze, a chcemy im zrobić prezent. A w końcu są tacy ludzie. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego każdy, kto zajmuje się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej. Wtedy trudno jest dobrać coś odpowiedniego. Coś, co każdemu przypadnie do gustu i nie będzie związane z ryzykiem popełnienia jakiegoś faux pas. Dlatego odkąd samodzielnie prowadzę swoją działalność gospodarczą to stawiam na kosze z najlepszymi słodyczami. W końcu czy jest ktoś, kto nie lubi słodyczy? Pewnie tak, no ale bądźmy szczerzy – w takich wypadkach ten ktoś z całą pewnością zna kogoś, kto słodycze lubi i z takiego przekazanego prezentu bardzo się ucieszy. Tak czy inaczej – sytuacja jest zwycięska dla każdego, kto tylko spróbuje. Ja spróbowałam – zawsze daję prezenty swoim stałym klientom. Oni są zadowoleni i czują się bardziej przywiązani do mojej działalności gospodarczej i usług, które im świadczę. Dlatego ja w tym układzie nic nie tracę, mogę jedynie zyskać. I to dużo więcej niż wydaję na kosze wypełnione słodyczami.

Warto doceniać swoich klientów. Zwłaszcza jeżeli prowadzi się małą firmę czy wręcz jednoosobową działalność gospodarczą. Przecież w takich okolicznościach każdy klient jest na wagę złota. I każdy klient musi zostać odpowiednio doceniony.

 

Back To Top