czwartek, 01 września, 2022
Wyposażenie domu

Sofa tapicerowana specjalnie dla mnie

Moja przyjaciółka jest mi osobą najbliższą. Nie mam nikogo innego i uważam, że naszą przyjaźń należy pielęgnować. Niestety, mieszkamy w innych miastach, kawałek od siebie. Dlatego przyjeżdżamy do siebie na zmiany. Dlatego jak już się widzimy, to najczęściej u siebie nocujemy. Mam nawet swoje specjalne miejsce.

Wygodna kanapa u przyjaciółki

sofa tapicerowana z funkcją spaniaGdy jestem u przyjaciółki to sypiam w salonie na kanapie. Jednak ostatnio przyjaciółka mnie zaskoczyła. Na miejscu starej i niezbyt wygodnej już kanapy stała piękna i nowa sofa tapicerowana z funkcją spania, która od razu bardzo mi się spodobała. Przyjaciółka uznała, że tak często u niej bywam, że powinnam móc wysypiać się porządnie, żeby nie wracać zmęczona do domu. Kanapa była w odcieniach bieli, ze zdobieniami srebrnej nitki. Wyglądała niezwykle elegancko i bardzo mi się spodobała. Nie mogłam się doczekać, aż nadejdzie noc i będę mogła ją wypróbować. Pachniała nowością, a ja uwielbiam zapach nowych mebli i drewna. Nie ma nic lepszego według mnie niż taki zapach nowości. Dostałam nowe prześcieradło i kołderkę i mogłam wygodnie się rozłożyć. Sofa po rozłożeniu była dość spora,miałam więc dużo miejsca. Nie spodziewałam się po niej aż takiej rozpiętości, bo złożona była dosyć malutka. Położyłam się i od razu poczułam jak dosłownie mięśnie mi zaczynają odpoczywać. Byłą niezwykle wygodna i jeszcze do tego miałam świadomość, że jestem pierwszą osobą, która na niej śpi, bo nikt inny u przyjaciółki nie nocuje.

Noc na nowej sofie była bardzo przyjemna. Jak zasnęłam o 22,tak obudziłam się dopiero o 8 rano. Nigdy wcześniej nie zdarzało mi się przespać całej nocy, a tu tak długi sen. Przyjaciółka naprawdę się spisała. Chyba kupię sobie taką samą kanapę do mnie do domu, może w końcu będę spała normalnie.

 

Back To Top