czwartek, 25 sierpnia, 2022
Zdrowie

Sok z Noni na nowotwory

 

Wiele schorzeń i dolegliwości wynika z niewłaściwego trybu życia i złej diety, a więc są zależne od nas samych. Jednak są też takie, które nie zależą od nas ponieważ są uwarunkowane genetycznie. Na pewno na wiele dolegliwości lekarstwa znajdziemy w przyrodzie.

Jak sok z Noni działa na nowotwory?

noni na rakaDla wielu osób diagnoza z nowotworem jest wyrokiem śmierci, gdyż pomimo, że od wielu lat jest on znany medycynie, to ciągle nie ma na niego skutecznego lekarstwa. Przeważnie jest stosowana chemioterapia lub chirurgiczne wycięcie guza jeżeli jego umiejscowienie i stan zdrowia pacjenta na to pozwala. Chemioterapia jest skuteczne w wielu przypadkach, ale niesie ze sobą skutki uboczne, które bardzo często osłabiają organizm. Wielu pacjentów obawiając się tych skutków, szuka na własną rękę naturalnych metod leczniczych pochodzących z medycyny niekonwencjonalnej. Na rynku znajdziemy ich dość sporo, z czego najpopularniejszy jest sok z Noni na raka, który jest pozyskiwany z owoców Morwy indyjskiej pochodzącej z regionu Polinezji. Przez tamtejszą ludność jest on uznawany za remedium na wiele dolegliwości i schorzeń takich jak: cukrzyca, wrzody, zapalenie stawów czy problemy jelitowe i żołądkowe. Jednak największe zainteresowanie wzbudza jego antynowotworowe działanie, które choć nie posiada potwierdzających badań naukowych, to jest uznawane przez wielu pacjentów za skuteczne. Przede wszystkim przypisuje się mu hamowanie lub nawet niszczenie komórek rakowych dzięki zawartości aktywnych substancji i enzymów.

Oryginalny sok z Noni możemy kupić w wielu sklepach ze zdrową żywnością lub w sklepach z naturalnymi wyciągami roślinnymi. Taki sok z pewnością na etykiecie będzie posiadał odpowiedni certyfikat potwierdzający jego wysoką jakość i będzie kosztować ok. 40 zł.

 

Back To Top