sobota, 27 sierpnia, 2022
stoły drewniane na zamówienie
Wyposażenie domu

Stoły drewniane na działkę

Z mężem kupiliśmy sobie działkę. Ta działka znajduje się pod Warszawą, nie chcieliśmy mieć działki typowo w mieście. Chciałam po postu poczuć, że naprawdę odpoczywam w tym miejscu i nie koniecznie wdycham przy tym spaliny miasta.

Drewniane stoły na działce

stoły drewniane na zamówienieTa działka to jest spełnienie moich marzeń. Chciałam żeby przede wszystkim moja córka miała się gdzie bawić. Z mężem planujemy kupić jej na wiosnę trampolinę do skakania oraz zrobić piaskownicę. Mąż powiedział, że jeśli tylko starczy mu czasy to zrobi także jakiś mały domek dla niej. Na naszej działce jest domek, który składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki. Jak dla naszej rodziny to całkowicie wystarczy. W kuchnie trzeba będzie tylko zamówić blaty kuchenne drewniane bo te, które są teraz nie wyglądają zbyt dobrze. Mąż mówi żebyśmy kupili także stoły drewniane wykonywane na zamówienie na terenie w Warszawy bo jeden stół przyda się na taras a drugi mniejszy do kuchni. Takie stoły na pewno także by się nam przydały zastanawiam się tylko jaki byłby ich koszt. Bo to jednak jest działka a nie mieszkanie. Nie chcę płacić dużych pieniędzy za stół, który ma stać na dworze. Mąż stwierdził, że spyta się w drodze do pracy ile takie stoły mogłyby kosztować. Koło pracy męża są bowiem usługi stolarskie i tam na pewno robią i blaty kuchenne i stoły. A stolarz, który tam pracuje często robi zakupy u męża w sklepie i może w związku z tym dostanie jakiś rabat. Mąż przynajmniej na to liczy. Po powrocie z pracy mąż powiedział mi, że taki stoły wcale nie kosztują majątku.

To ja wpadłam na taki pomysł, że skoro tak to może lepiej weźmy stary stół z domu i zawieźmy go na działkę a do domu zamówmy nowy. W końcu wolę mieć jednak nowy stół w domu niż na działce. Myślę, że nawet trochę dziwnie by to wyglądało gdybyśmy wszystko tam mieli tak nagle nowe.

Back To Top