piątek, 26 sierpnia, 2022
Biuro

Stylowe gadżety – jak dać się zapamiętać?

 

W 21. Wieku musimy podkreślać swoją indywidualność na każdym kroku, aby zostać zapamiętanym – przez potencjalnych partnerów i partnerki, pracodawców, przez każdego. Jeśli przemykasz niezauważony – nie istniejesz. Dlatego każdy, choćby najdrobniejszy gadżet, który nosimy na co dzień powinien mieć w sobie coś, co łatwo nas przedstawia.

Samoprzylepna stylizacja

samoprzylepne naklejkiO ile w przypadku ubioru liczni modowi blogerzy doradzą nam, co to znaczy ubrać się tak, aby zostać zapamiętanym, to być może problematyczne okaże się poradzenie sobie z codziennymi gadżetami. Telefon, słuchawki, laptop – wszystko ma znaczenie dla wrażenia, które wywierasz na ludziach spotykanych na Twojej drodze. Dlatego warto pomyśleć o spersonalizowaniu tych gadżetów – bo czasem trudno jest kupić urządzenie, które samo w sobie będzie stylowe i jednocześnie odpowiednio wydajne. Najprostszym i najbardziej praktycznym rozwiązaniem jest wybranie odpowiedniego etui. Nawet jeśli nosimy komputer w dedykowanej torbie, taka dodatkowa ochrona może znacząco wydłużyć życie naszego laptopa, a przynajmniej ochronić stan jego obudowy. To dobre rozwiązanie, szczególnie, jeśli posługujemy się komputerem firmowym i samoprzylepne naklejki na obudowę nie są dla nas opcją. Bo właśnie taka jest moja druga propozycja. Obecnie możemy znaleźć całą gamę naklejek o dowolnych wzorach i rozmiarach pozwalających okleić całego laptopa. Jednak ja wolę rozwiązanie popularne w niektórych nerdowskich grupach, które dobrze koresponduje z moim smart casualowym stylem ubioru.

Po prostu okleiłem go od góry rozmaitymi logami moich ulubionych marek, tworząc w ten sposób kolorowy misz-masz, który wyróżnia się w pracy i przyciąga wzrok, gdy używamy laptopa w kawiarni czy na lotnisku. Takie proste rozwiązanie sprawia, że zwykły komputer staje się deklaracją naszej tożsamości.

 

Back To Top