piątek, 26 sierpnia, 2022
Moda

Sukienka damska bez rękawów w mojej szafie

Każda z nas ma w swoje szafie kilka sukienek na różne okazje. Niektóre z nas zakładają daną sukienkę jeden raz i potem kupują nową. Ja nie należę do tych osób. Ale lubię mieć co jakiś czas nową sukienkę w swojej szafie. Jedną sukienkę zakładam po kilka razy stosownie do okazji. Mam słabość do sukienek bez rękawów. Są one takie ładne i świetnie na mnie leżą.

Różne sukienki w mojej szafie

sukienka damska bez rękawówWiększość sukienek jakie posiadam w swojej szafie to sukienki bez rękawów. Zawsze można wtedy założyć jakiś sweterek, płaszcz lub żakiet i świetnie to wygląda razem. Raczej staram się kupować jednolite sukienki. Zawsze one u mnie wiszą w szafie nie składam ich, nawet jeśli ich nie nosze jakiś czas. Składanie sukienek tylko je gniecie, a nie wszystkie sukienki można tak łatwo uprasować. Są niektóre materiały, które trudno się prasują. Ale ja staram się ich nie wybierać. Wolę takie luźne sukienki. ale mam też takie obcisłe na jakieś ważne uroczystości. Nie mam żadnej sukienki zbyt krótkiej, raczej mam dłuższe troche przed kolano lub za kolano. Sukienka damska bez rękawów jest bardzo modna w tym sezonie, zresztą jak w tamtym sezonie i pewnie w przyszłym. Mam różne kolory sukienek. Mam chyba najwięcej czarnych sukienek. One zawsze i wszędzie pasują, na wszystkie uroczystości i wyjścia. Każda z nas świetnie wygląda w sukience bez rękawów. Warto sobie taką kupić jeśli oczywiście takiej nie macie w swojej szafie. Ja mam swój ulubiony butik z takimi sukienkami bez rękawów i tam zazwyczaj chodzę na zakupy. Mieści się on w centrum miasta. Jest wiele krojów sukienek tych bez rękawów i każda z nich jest wyjątkowa. Gdyby mogła, gdyby było mnie stać to w szafie miałabym cały stos sukienek bez rękawów. Warto je kupować, są one wygodne i nie krępują ruchów. 

W swojej szafie, pewnie jak każda kobieta mam kilkanaście sukienek. nosze je bardzo często i nawet po kilka razy. Staram się co jakiś czas kupować nową sukienkę. Jednak słabość mam do jednego rodzaju sukienek, a mianowicie chodzi tutaj o sukienkę bez rękawów. Po prostu je ubóstwiam. Jak sobie dobrze przypominam to w swojej szafie nie mam innych sukienek jak tylko te bez rękawów. 

Back To Top