czwartek, 25 sierpnia, 2022
obóz językowy
Edukacja

Syn jedzie do Anglii na obóz językowy

W tym roku mój syn bardzo poprawił swoje stopnie. Jeszcze na pierwszy semestr nie miał tak dobrych ocen. Musiał włożyć w to naprawdę sporo pracy żeby to wszystko poprawić. Jednak jak widać zależało mu na tym żeby dostać się do jak najlepszego liceum.

Nie będę żałować pieniędzy w obóz językowy

obóz językowyJestem z niego naprawdę bardzo dumna bo teraz wiem, że gdy on czegoś bardzo chce to potrafi to osiągnąć. Jednym słowem jest naprawdę ambitnym człowiekiem a ja takie cechy charakter bardzo cenię. Chciałam zrobić jakąś niespodziankę jemu w związku z uzyskaniem tak dobrych ocen. Nie wiedziałam za bardzo co by go najbardziej ucieszyło. Stwierdziłam, że chyba będzie najlepiej jeśli spędzi w jakiś fajny sposób wakacje. To byłaby dla niego chyba najlepsza nagroda. Poszłam do pobliskiego biura podróży i spytałam się o ofertę. Okazało się, że są bardzo fajne wyjazdy językowe i do tego nie kosztują jakoś bardzo dużo. Są tam kursy angielskiego w anglii i przy okazji jest naprawdę bardzo ciekawy plan zwiedzania. Wiem, że obozy językowe to jest coś co by mu się spodobało bo on bardzo lubi uczyć się języków obcych. Opowiadał mi nawet kiedyś, że jego kolega był we Francji i uczył się języka. No bo francuski we francji to jest przecież coś zupełnie innego. Ten obóz językowy organizowany przez fachowców z nauką angielskiego trochę by mnie kosztował jednak z tego co wiem to mama ma mi dołożyć dla niego na wakacje. Także może nie będzie aż tak źle. Pani powiedział mi, że będą też obozy językowe do nowego jorku, jednak tam to może pojechać za rok jeśli nadal będzie miał dobre oceny. Na dzień dzisiejszy jest to dla mnie za duży koszt.

Chociaż chciałabym bardzo żeby pojechał kiedyś też do nowego jorku. Może będzie jakaś taka wycieczką że byśmy mogli pojechać tam razem. Chętnie sama bym zobaczyła jak wygląda to legendarne miasto

Back To Top