piątek, 26 sierpnia, 2022
Aranżacja wnętrz

Szafy przesuwne do przedpokoju

Chcąc mieć dużo miejsca do przechowywania w naszym małym mieszkaniu musimy kupić i zamontować dużą szafę przesuwną. Takie zazwyczaj Montu jemy w przedpokoju lub w sypialni. Oczywiście wszystko zależy od wielkości naszych pomieszczeniach. Bardzo często takie szafy niestety muszą być montowane w salonach ponieważ tylko tam mamy dużą ścianę, na której można zamontować taką przesuwaną szafę z lustrem.

Szafy do przedpokoju i sypialni

duża szafa przesuwna z lustremMeble, które najczęściej zamawiamy na wymiar to duża szafa przesuwna z lustrem. Taką szafę każdy z nas chce mieć w swojej sypialni lub przedpokoju. To właśnie w tych dwóch miejscach jest dla niej miejsce. Po pierwsze przedpokoju lustro przyda się żeby zobaczyć jak wyglądały przed wyjściem z domu. W sypialni natomiast szafa jest bardzo potrzebna, żeby mieć szybki dostęp do ubrań. Obecnie w nowoczesnych mieszkaniach, w których panuje styl skandynawski montujemy zazwyczaj białe meble lub w kolorze naturalnego drewna. Szafy tworzona na wymiar zazwyczaj mają bardzo ciekawe rozwiązania. Firmę tworząca takie szafy wiedzą jakie skomponować by były idealne dla każdego. Zawierają one szafki, półki, szuflady i tym podobne. Miejsce na Wieszaki oczywiście też musi być w takiej szafie. Cena za szafę przesuwną z lustrem to koszt około 2000 zł. Oczywiście zależy ona od surowców oraz wyposażenia w środku.

W każdym nowoczesnym mieszkaniu znajdziemy szafy przesuwane z dodatkowym lustrem. Jest to najlepsze miejsce do przechowywania różnych rzeczy. Chowamy do niej ubrania, zapasy środków chemicznych, worki próżniowe z ubraniami zimowymi lub letnimi i tym podobne. Takie szafy zazwyczaj mają około 2,5 m szerokości oraz są głębokie na 60 cm. Dlatego można powiedzieć że są to bardzo przydatne i pojemne szafy, które muszą być w każdym domu.

Back To Top