czwartek, 25 sierpnia, 2022
Budownictwo

Szkolenia na operatora podnośnika

Pewnego razu, kiedy byłem uczestnikiem imprezy rodzinnej mój kuzyn na forum pochwalił się, że prowadzi nowy biznes. Otworzył on firmę szkoleniową, która pomaga zdobyć niezbędne dokumenty i uprawnienia aby móc rozwijać się w pracy zawodowej. Postanowiłem skorzystać z oferty. 

Wybrałem kurs na podnośnik koszowy 

podnośnik koszowy gdańskPo trzech dniach od tej rodzinnej uroczystości wybrałem się do jego biura aby zobaczyć co może mi zaoferować. Byłem niezwykle szczęśliwy, że będę miał szansę wziąć w nich udział, bo to zwiększy moje szanse na znalezienie nowej, ciekawej pracy. Zdecydowałem się na kurs na podnośnik koszowy gdańsk. Miałem nadzieję, że szkolenie przejdzie bez większych komplikacji i bez problemów. Na całe szczęście okazało się, że mój kuzyn jest naprawdę świetnie przygotowany do prowadzenia tego typu przedsięwzięć i otrzymałem wiele broszur naukowych jak również szkolenia techniczno praktyczne. Na nich mogłem namacalnie zobaczyć w jaki sposób zobaczyć jak obsługuje się wszelkie dźwignie jak również guziki i jaki jest czas reakcji urządzenia na wciśnięcie guzika. Całość szkolenia trwała około półtorej miesiąca a i nie wyszło mi drogo, ponieważ otrzymałem dofinansowanie. Kiedy udałem się na egzamin do specjalisty w operowaniu zwyżkami miałem stres, ponieważ bałem się iż całość kosza pójdzie mi zbyt szybko do góry i nie uda mi się zaliczyć egzaminu a udało mi się znaleźć ciekawą ofertę pracy i już mógłbym złożyć tam swój życiorys. 

Na całe szczęście egzamin poszedł mi naprawdę bardzo dobrze i byłem pierwszym absolwentem kursu w firmie kuzyna. Kiedy mógł pochwalić się on już pierwszym absolwentem udało mu się zdobyć kolejnych kursantów, a co za tym idzie pieniądze. A ja się cieszę, bo dzięki uprawnieniu na podnośniki koszowe mam dodatkowe szanse na zatrudnienie. 

Back To Top