poniedziałek, 29 sierpnia, 2022
Sport

Szukam rodzicom polecanych nart w Czarnej Górze

Moi rodzice mimo swojego wieku są aktywnymi ludźmi i zawsze w taki sposób spędzają swój urlop. Wiem, że nigdy nie byli w Czarnej Górze, dlatego postanowiłam tam poszukać dla nich miejsca na urlop, z którego na pewno będą zadowoleni.

Wysłałam rodziców na polecane narty dla seniorów

polecane narty w Czarnej GórzeRodzice uwielbiają narty. Ostatnio jednak nie udało im się pojechać na żaden stok dlatego stwierdziłam, że pomogę im w tym roku i zorganizuję dla nich taki wyjazd. Chciałam się jednak najpierw dowiedzieć, gdzie są najbardziej polecane narty w Czarnej Górze dla seniorów, aby właśnie tam wysłać rodziców. Nie jeżdżą oni tak szybko i sprawnie jak wiele lat temu, dlatego chcę, żeby mieli odpowiednią opiekę ze strony instruktora, który na pewno się przyda. Zapytałam również wśród znajomych, którzy regularnie wyjeżdżają na narty, bo na pewno znają jakieś godne uwagi miejsca. Chłopak, który pracuje u nas od kilku miesięcy powiedział, że są polecane narty w Czarnej Górze i dał mi namiar na właściciela. Dopytałam go o więcej szczegółów i byłam coraz bardziej pewna, że to jest miejsce idealne dla moich rodziców. Zadzwoniłam tam jeszcze tego samego dnia i jak potwierdziłam wszystkie informacje to zarezerwowałam termin dla rodziców. Następnego dnia do nich pojechałam, żeby poinformować ich o wszystkim. Mama była zaskoczona, ale zauważyłam od razu, że mój pomysł jej się spodobał. Pomogłam rodzicom się przygotować do wyjazdu i przypilnowałam, żeby zabrali wszystkie niezbędne rzeczy. Jestem przekonana, że będzie im się podobało.

Rodzice oczywiście byli zachwyceni z tego wyjazdu i mama nauczyła się jeszcze lepiej zjeżdżać na nartach  tata poznał jakieś techniki. Mama powiedziała, że za rok też tam pojadą i zabiorą znajomych. Cieszę się, że im się tam podobało.

Back To Top