piątek, 26 sierpnia, 2022
Rozrywka i gadżety

Tanie i sprawdzone scyzoryki

Chyba każdy mężczyzna i fan survivalu, wie jak ważny jest odpowiedni ekwipunek. Taki, który jest nie tylko kompaktowy, ale przede wszystkim praktyczny. Mowa tu oczywiście o scyzoryku, który jest niezwykle uniwersalnym i potrzebnym narzędziem. 

Zakup praktycznego scyzoryka w sklepie internetowym 

scyzorykiKiedyś mianem scyzoryka nazywano każdy rodzaj noża, którego ostrze nie przekraczało kilku centymetrów. Jednakże współczesny scyzoryk, kojarzy się nam raczej z narzędziem wielofunkcyjnym, niż z samym ostrzem. W sumie słusznie, ponieważ scyzoryki wielofunkcyjne mają nam bardzo wiele do zaoferowania. Najbardziej znanymi są te szwajcarskie, z charakterystycznym logotypem w formie szwajcarskiej flagi. Oczywiście w przeważającej większości są one czerwone, jednakże serie specjalne lub limitowane znajdziemy również w innych kolorach. Scyzoryki zawierają bardzo wytrzymałe, wykonane ze stali nierdzewnej akcesoria. Najlepiej wyposażone scyzoryki mają nawet kilkanaście elementów, wśród których należy wymienić między innymi: lupę, pęsetę, nożyczki, piłkę do metalu, zestaw śrubokrętów – płaski i krzyżowy, a także dwa ostrza, otwieracz do konserw i wiele innych. Scyzoryk szwajcarski zakupiony w sklepie internetowym jest z reguły tańszy. Warto również podkreślić, iż sklepy internetowe dają nam znacznie większy wybór scyzoryków. Począwszy od tych z najprostszym wyposażeniem po te, które mają kilkanaście elementów. Koszt scyzoryków jest zależny od modelu oraz rodzaju wyposażenia. Najdroższe są natomiast limitowane serie scyzoryków. 

Pamiętajmy, by wystrzegać się tanich podróbek szwajcarskich scyzoryków, na które z łatwością trafimy na portalach aukcyjnych. Kuszą niską ceną, ale jest to produkt nieoryginalny, najczęściej pochodzący z Azji i niemający nic wspólnego z oryginałem.

Back To Top