środa, 24 sierpnia, 2022
Zakupy

Torba bawełniana od producenta na prezent

Razem z działem marketingu musieliśmy wybrać, jakie prezenty sprawić wszystkim pracownikom. Obserwując ostatnie trendy, podjęliśmy decyzję o ekologicznych torbach. Przede wszystkim chodziło nam o to, by prezent był neutralny i użyteczny. Trzeba było przygotować się do tego i dobrze zaplanować działania. 

Zamówienie toreb bawełnianych od producenta 

torby bawełniane producentWiedzieliśmy, że zamówienia należy składać z dużym wyprzedzeniem. Jeśli chodzi o torby bawełniane producent w Polsce działa niejeden. Musieliśmy wybrać tylko takiego, którego oferta byłaby dla nas zadowalająca. Korzystając z doświadczenia, skonstruowałem ofertę dla każdego producenta, by dowiedzieć się jakie rozwiązanie finansowe będzie dla nas najkorzystniejsze. Okazało się, że najlepsze warunki zaproponował mały, internetowy sklep. Postanowiliśmy, że dla pań wybierzemy torby z niebieskim wzorem, a dla panów z zielonym. Dla prezesa przygotowaliśmy piękną, fioletową torbę. Wiemy, że to właśnie jest jego ulubiony kolor. Czemu akurat torby ekologiczne? Przede wszystkim ze względu na ich wysoką funkcjonalność połączoną z wytrzymałością na ciężar jaki będą przenosić. Ważne było, żeby były dobrej jakości i wykonane z dobrego materiału. Poza tym, musieliśmy się skupić na tym, żeby torby przyszły w dzień, kiedy będzie jak najmniej osób w pracy. Chcieliśmy żeby prezent był niespodzianką. Takie rozwiązanie wchodziło w grę, po prostu firma zamówiła wóz kuriera, który bezpośrednio przyjechał do naszej firmy.

Podczas wigilii firmowej wszystkim spodobał się prezent, którym była ekologiczna torba. Panie były zachwycone, że będą miały kolejnego pomocnika w postaci bawełnianej siatki. Z radością patrzyliśmy na radość wszystkich pracowników i byliśmy zadowoleni ze współpracy z małym sklepem internetowym. Dlatego wiedzieliśmy, że za rok zastosujemy ten sam plan na stworzenia fajnego prezentu. 

Back To Top