wtorek, 23 sierpnia, 2022
Turystyka

Trekkingowe rowery Kross dla kobiet

 

W tym roku w końcu zdecydowałam się na to, aby przesiąść się z komunikacji miejskiej na rower. Chciałam odpowiednio zadbać o swoją kondycję, aby lepiej się czuć. Wiem, że ruch jest bardzo ważny dla zdrowia oraz samopoczucia, jednak przez dłuższy czas nie zwracałam na to uwagi. Postanowiłam to jednak zmienić oraz wziąć się za siebie.

Wybór trekkingowego roweru Kross

rower trekkingowy damski krossNa samym początku musiałam jednak kupić sobie nowy rower. Chciałam, żeby był on odpowiedni nie tylko do jazdy po mieście, ale również naturalnym terenie, ponieważ uwielbiam wycieczki za miasto. Uznałam więc, że chcę spróbować jazdy na rowerze po nieco bardziej wymagającym terenie. Zdecydowałam się na rower trekkingowy damski kross, bardzo podobny do tego, który miałam dawniej. Bardzo zależało mi na tym, aby wybrany przeze mnie model był wygodny, żeby dobrze się czuć podczas jazdy. Wybrałam więc taką ramę, której wielkość jest odpowiednia do mojego wzrostu. Przed pierwszą jazdą dopasowałam również wysokość kierownicy oraz siodełka tak, aby zapewnić sobie jak najbardziej komfortowe warunki podczas jazdy. Nie mogłam się doczekać, aż wybiorę się na jakąś dalszą wycieczkę, żeby przetestować swój nowy jednoślad. Myślę, że taki zakup okazał się strzałem w dziesiątkę, ponieważ sprawia mi to wiele frajdy, niezależnie od pogody, zdarza mi się bowiem wracać z przejażdżki w deszczu.

Od kiedy zaczęłam dojeżdżać na rowerze na uczelnię, czuję się o wiele lepiej. Mam wrażenie, że taki wysiłek bardzo poprawia mi nastrój, nawet podczas bardziej męczących dni. Wybrany przeze mnie rower Kross sprawdza się doskonale nie tylko w mieście, ale również w lesie. Uwielbiam takie wycieczki, ponieważ łączą one uprawianie sportu z przebywaniem na świeżym powietrzu, co dodatkowo działa pozytywnie na moje samopoczucie.

 

Back To Top