wtorek, 23 sierpnia, 2022
Zdrowie i dieta

Urozmaicone cateringi dietetyczne w Krakowie

Parę miesięcy temu przeprowadziłam się do nowego mieszkania. Byłam bardzo zadowolona z mojego nowego lokum i dzięki zmianie pracy rozpoczęłam nowe życie. Postanowiłam także zadbać o swoją kondycję fizyczną i zmieniałam nawyki żywieniowe.

Firmy oferujące cateringi dietetyczne w Krakowie

kraków dietetyczny cateringZapisałam się do pobliskiej siłowni, a dzięki pomocy specjalistów korzystałam również ze wsparcia w postaci nowych przepisów kulinarnych. Niestety, nowa praca pochłaniała mnie całkowicie i nie miałam zbyt wiele czasu na przygotowywanie posiłków. Wówczas, znalazłam w Internecie ciekawą alternatywę. Jeśli chodzi o Kraków dietetyczny catering jest tu niezwykle popularny, dlatego również i ja postanowiłam skorzystać z tej opcji. Razem z moją dietetyczką opracowałam listę produktów, które powinny znaleźć się w moich codziennych posiłkach i przekazałam wytyczne firmie, która od tej pory przygotowywała moje jedzenie. Już od pierwszych dni byłam bardzo pozytywnie zaskoczona. Posiłki, które docierały wprost pod moje drzwi były bardzo bogate w warzywa i owoce, często również na moim talerzu gościła ryba oraz bardzo dobre owoce morza, które zawsze były świeże i soczyste. Pracownicy firmy cateringowej zajęli się także przygotowaniem dla mnie pełnych witamin kolorowych koktajli, które każdego dnia wzbogacały moje posiłki. Ponadto, wszystkie dania zawsze były przygotowywane na parze, bez sztucznych barwników oraz konserwantów, a jakość jedzenia była bardzo dobra. Możliwość korzystania z tego rodzaju posiłków bardzo przypadła mi do gustu, ponieważ dzięki temu oszczędzałam czas, a także pieniądze, a potrawy zawsze były smaczne i świeże.

Moje codzienne posiłki wzbogaciłam o nową i zdrową alternatywę. Byłam bardzo zadowolona z firmy, która każdego dnia dostarczała mi jedzenie, ponieważ dzięki temu miałam możliwość spożywania zdrowych i naturalnych produktów, które świetnie współgrały z moją codzienną aktywnością.

Back To Top