poniedziałek, 29 sierpnia, 2022
Ogrody

Usługi ogrodnicze w dobrej cenie

Nowo powstała firma ogrodnicza, która jest pierwszą w naszym miasteczku firmą o tak szerokim asortymencie usług, w poprzednik weekend zorganizowała festyn oficjalnego otwarcia. Ciekawym pomysłem była zbiórka makulatury. Za każde pięć kilogramów papieru, można było otrzymać wybrane drzewko do ogródka. Zainteresowanie tą akcją przerosło oczekiwania organizatorów.

Nowa firma świadczy wysokiej jakości usługi

usługi ogrodnicze w ŁodziNowa firma ogrodnicza zorganizowała w sobotę festyn, którego hasłem przewodnim była ekologia. Pośród wielu atrakcji dla starszych i młodszych, największym zainteresowanie cieszyła się zbiórka makulatury. Za każde pięć kilogramów można było dostać jedno drzewko do ogródka. Wydano ich ponad trzysta! Poza tą akcją można było zasięgnąć porady ekspertów w sprawie pielęgnacji ogrodu czy nawet nauczyć się podstaw projektowania. Dla dzieci przeprowadzono wiele zabaw z nagrodami, a wieczorem odbyła się zabawa taneczna z pokazem sztucznych ogni. Tak hucznego otwarcia nie miała nigdy żadna firma. Co więc wyróżnia tę? Na pewno fakt, że jest to odział przedsiębiorstwa, które świadczy usługi ogrodnicze w Łodzi na szeroką skalę. Są główną firmą ogrodniczą, współpracującą z wytwórniami firmowymi oraz z urzędem miasta. Filia w naszej miejscowości ma działać na lokalną skalę. To, co jest bardzo atrakcyjne to ceny, względem wysokiej jakości usług. Praktycznie każdego będzie stać teraz na profesjonalny projekt własnego ogrodu wraz z realizacją. 

Nowa firma ogrodnicza z rozmachem rozpoczęła swoją działalność. Festyn przez nią zorganizowany cieszył się ogromnym zainteresowaniem i był jedną z większych atrakcji tego lata w sennej miejscowości. Właściciele firmy pokazali, że klient jest dla nich najważniejszy. Ofert są bardzo przystępne a jakość usług niezwykle wysoka. 

Back To Top