wtorek, 23 sierpnia, 2022
Uroda

Używanie profesjonalnych lakierów hybrydowych

Zawsze lubiłam malować paznokcie i dość często to robiłam. Kiedy na rynek weszły lakiery hybrydowe, które wtedy były nowością, to od razu wiedziałam, że było to idealne dla mnie rozwiązanie. Nawet zapisałam się na kurs i dzięki temu potrafiłam sobie pomalować profesjonalnie paznokcie.

Trwały efekt dzięki profesjonalnym lakierom hybrydowym

profesjonalne lakiery hybrydoweMiałam już niezłą wprawę i postanowiłam to wykorzystać. Na hybrydy był spory popyt i nie raz koleżankom malowałam paznokcie. Zapytałam w pobliskim salonie kosmetycznym, czy możliwe jet wynajęcie stanowiska, gdyż chciałam zarabiać na malowaniu paznokci. Udało się i mogłam prowadzić działalność. Najpierw jednak musiałam obowiązkowo zaopatrzyć się w profesjonalne lakiery hybrydowe dla swoich klientek. Sobie paznokcie czasami malowałam zwykłymi i efekt nie utrzymywał się długo. Kiedy miałam już komplet kilkunastu lakierów hybrydowych, to wypróbowałam jeden z nich na swoich paznokciach. Chciałam się upewnić, czy lakier jest trwały, zanim zacznę nim malować paznokcie swoim klientkom. Byłam zachwycona, ponieważ lakier utrzymywał się bardzo długo. Wiedziałam, że klientki będą bardzo zadowolone. Pierwszą moją klientką była bardzo wymagająca kobieta, co zauważyłam od razu. Z moich usług była bardzo zadowolona i wracała do mnie regularnie. Za każdym razem wybierała inny kolor. Zamawiałam tylko te lakiery hybrydowe, które były profesjonalne i dzięki temu cały czas przybywało mi nowych i co najważniejsze, zadowolonych klientek.

Po roku otworzyłam własny salon i zatrudniałam dwie dodatkowe dziewczyny. Radziłam sobie na tyle dobrze, że już nie musiałam wynajmować miejsca w obcym salonie. Moja pasja przerodziła się w pracę, która dawała mi mnóstwo satysfakcji. W życiu każdego człowieka tak powinno być.

Back To Top