piątek, 26 sierpnia, 2022
Sport

Wielka miłość, drifting i inne sporty

Patrycja zimową przerwę semestralną spędzała u rodziny w górach. Jeździła do nich niemal przy każdej możliwej okazji, kochała góry i marzyła o tym aby w przyszłości zamieszkać tu na stałe.

Drifting gdzie jeździ się samochodem

driftingPrzyroda była tutaj tak niezwykle piękna. Zdenerwowała się więc trochę, kiedy podczas kolejnej wizyty u wujostwa zauważyła, że w niedalekiej odległości od domu stanął snowpark. Rozwrzeszczana młodzież nie pasowała jej do tej scenerii. Skrycie Patrycja liczyła na to, że snowpark szybko upadnie. Z czasem jednak musiała nauczyć się go akceptować. Park miał się dobrze i nic nie wskazywało, żeby miał jakiekolwiek kłopoty finansowe. Powoli Patrycja zaczęła się również przekonywać do tych niezwykłych sporów zimowych. Szczególnie kiedy poznała Rafała. Dwa lata starszy od niej chłopak od kilku lat dobrych uprawiał snowboard. Nowy snowpark zachęcił go jednak do spróbowania nowego sportu. Snowkite był fantastyczny, lepszy jego zdaniem od klasycznego snowboardu. Drifting gdzie można było się pokręcić w samochodzie też uważał za niezły, ale nie aż tak bardzo. Jego wielka euforia udzieliła się Patrycji. Dała się przekonać do spróbowania. Faktycznie wrażenia były niesamowite. Chociaż czuła, że kompletnie sobie nie radzi i nie ma żadnej kontroli nad tym co się z nią dzieje, nie przeszkadzało jej to. Wręcz przeciwnie – te emocje były nie do opisania. Patrycja pokochała zarówno snowkite jak i Rafała.

Poświęcała im cały swój czas i do domu wracała z jeszcze większym żalem niż dotychczas. Kolejnej zimy znowu odwiedziła wujostwo. Ponownie każdą chwilę spędzała na stoku, tym razem już niestety sama.

Back To Top