wtorek, 23 sierpnia, 2022
Usługi

Winietki na weselne stoły – jakie wybrać?

Ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego Parze Młodej bardzo zależy, aby był to czas niemal idealny. Państwo Młodzi zwracają uwagę na każdy szczegół podczas organizacji ceremonii zaślubin oraz wesela, w tym na tak niewielkie, ale równie ważne elementy, jakimi są winietki. Niewielkie wizytówki ułatwiają przyporządkowanie miejsc gościom, co zapobiega niewielkiemu chaosowi, z którym mamy często do czynienia na początku imprezy.

Winietki – praktyczne dekoracje na weselne stoły

winietki weselneNowoczesne lub klasyczne winietki weselne nie tylko ułatwiają organizację wesela, ale także mogą stanowić ciekawy element dekoracyjny. Odpowiednio dobrane do bukietów, koloru obrusów oraz pozostałych ozdób, dodatkowo podkreślą charakter imprezy. Ciekawy pomysł stanowią winietki z pudełek o kształcie Panny Młodej i Pana Młodego. Na pudełkach drukowane są imiona i nazwiska gości, natomiast wewnątrz znajdują się słodkie upominki od świeżo zaślubionej pary. Dość oryginalnie wyglądają kolorowe winietki umieszczone na cienkich drucikach. Te ostatnie można wbić w jabłka, ciasteczka, babeczki lub malutkie doniczki. Miłośnicy klasycznych form mogą zdecydować się na kartonowe wizytówki zdobione wstążkami, ażurowymi koronkami lub osobiście zaprojektowanymi grafikami. Jeśli zdecydowaliśmy się na wesele o sielskim charakterze, możemy wybrać drewniane winietki z wypalonymi danymi gośćmi. Obecnie można kupić zaproszenia ślubne w komplecie z wizytówkami na stoły. Dzięki temu zyskujemy idealnie dopasowane produkty.

Weselne winietki warto połączyć z drobnymi upominkami dla gości. Będzie to miły gest, kiedy obok swoich wizytówek nasi przyjaciele i rodzina znajdą np. niewielkie woreczki wypełnione słodyczami. Takie niespodzianki szczególnie lubią najmłodsi goście.

Back To Top