środa, 24 sierpnia, 2022
wagi platformowe
Zakupy

Wizyta w serwisie kas i wag platformowych

Biznes prowadzę od lat, jedna jednak rzecz sprawia mi takie same problemy dzisiaj, jak sprawiała kiedyś. Psujące się kasy i drukarki fiskalne. Generalnie jestem zdania, że należy szukać oszczędności wszędzie gdzie się da, ale wkrótce chyba przestanę oszczędzać na kasach fiskalnych.

Wagi platformowe w dobrej cenie

wagi platformoweCo mi z tego, że kupuję je po najniższych cenach, jak co chwila odwiedzam serwis kas fiskalnych i zostawiam tam znacznie większe pieniądze, niż gdybym po prostu kupił droższy i lepszy model. Stwierdziłem, że nie jest dobrym pomysłem dalsze oszczędzanie w ten sposób – gdy po raz kolejny odwiedziłem serwis kas fiskalnych zamiast oddawać swój stary złom do naprawy, po prostu sprawdziłem, jakiego rodzaju kasy fiskalne mają oni na stanie. Wybór był ogromny – posiadali oni kasy i drukarki fiskalne prawie że każdego bardziej znanego producenta z całej Europy. Miałem w czym wybierać. Przy okazji zwiedziłem sobie inny dział, do którego póki co się nie zapuszczałem. Z czystej ciekawości zobaczyłem sobie, jak prezentują się ich trwałe wagi platformowe. Muszę przyznać, że byłem pod wrażeniem. Orientowałem się w tym nieco, i ceny ich wag platformowych były naprawdę konkurencyjne. Postanowiłem dać znać mojemu kumplowi, który potrzebował dobrej, a jednocześnie w miarę taniej wagi platformowej. Gdy zadzwoniłem od razu poprosił, bym spytał jeszcze o jedną rzecz. Była to legalizacja wag. Ponieważ część jego sprawnych wag nie była legalizowana już od prawie dwóch lat, stwierdził on, że najwyższa pora się za to zabrać. Gdy spytałem o legalizację wag stwierdzili oni, że lepszego miejsca nie znajdę w całym Wrocławiu, ba, na całym Dolnym Śląsku. Gdy zadzwoniłem do kumpla i poinformowałem go o cenie ten powiedział, że od razu tam jedzie.

Ja z kolei obejrzałem jeszcze raz kasy fiskalne, następnie z kolei zobaczyłem, jak w jakich cenach są tu drukarki fiskalne, i ostatecznie kupiłem i kasę, i drukarkę. Miałem nadzieję, że będzie to koniec moich regularnych wizyt w serwisie.

Back To Top