wtorek, 23 sierpnia, 2022
Zdrowie

Wygodne wózki inwalidzkie

 

Muszę przyznać, że gdy moja siostra zaczęła chorować cała rodzina starała się jej pomóc. Na szczęście lekarzom udało się powstrzymać bardzo niebezpieczną chorobę, jednak skończyło się to niedowładem nóg oraz rąk. Dlatego właśnie musieliśmy wymyślić jakiś sposób, aby ułatwić siostrze poruszanie się, chociażby w minimalnym zakresie. Zwyczajny wózek inwalidzki niestety zadania by nie spełnił.

Najlepsze wózki inwalidzkie z napędem elektrycznym

wózki inwalidzkie elektryczne sklep onlineDoskonałym rozwiązaniem okazał się elektryczny wózek inwalidzki. Niestety, produkt ten zwykle był dostępny w bardzo wygórowanej cenie. Dlatego właśnie bardzo się ucieszyłam, gdy odkryłam że jeżeli chodzi o wózki inwalidzkie elektryczne sklep online oferuje naprawdę bardzo konkurencyjne ceny. Wózki były dostępne w wielu wersjach, z których każda była przeznaczona dla innej grupy osób. My zdecydowaliśmy się na klasyczny wózek miejski z akumulatorem, który umożliwiał nawet kilkanaście godzin jazdy. Dodatkowo wózek posiadał również niewielki akumulatorek zapasowy, który uruchamiał się po wyczerpaniu głównego i zwykle umożliwiał bezpieczny powrót do domu. Wózkiem sterowało się bardzo łatwo, dzięki czemu siostra mogła poruszać się bez problemu i co najważniejsze bez żadnych obaw. Akumulator można było naładować przy użyciu specjalnej, niewielkiej ładowarki w praktycznie każdym kontakcie, co również moim zdaniem realnie przekładało się na poziom bezpieczeństwa osoby z wózka korzystającej.

Decydując się na zakup wózka inwalidzkiego dla siostry, zdecydowaliśmy się na wózek z napędem elektrycznym. Na szczęście udało mi się znaleźć sklep internetowy, które oferował bardzo dobre ceny, ponieważ w przeciwnym razie mojej rodziny zwyczajnie nie byłoby stać na taki zakup. Teraz siostra ma wszystko, czego potrzebuje.

 

Back To Top