środa, 24 sierpnia, 2022
Społeczeństwo

Wygodny fotelik Recaro 9 36

Jeśli chodzi o foteliki samochodowe, na rynku znajdziemy liczne produkty różnych firm, które różnią się między sobą nie tylko marką produktu, ale również projektem, który dedykowany jest najczęściej dzieciom w konkretnym przedziale wagowym. Ciekawym rozwiązaniem, dość korzystnym dla rodziców, wydają się na pewno foteliki projektowane z myślą o dzieciach od 9 miesiąca do 12 roku życia.

Rozwiązania regulowania wielkości fotelika Recaro

fotelik samochodowy recaro 9 36Jedną z firm, która proponuje na polskim rynku foteliki tworzone z myślą o dzieciach w przedziale wagowym od 9 do 36 kilogramów, jest firma Recaro. Fotelik samochodowy Recaro 9 36 w swojej konstrukcji zawiera szereg rozwiązań, które umożliwiają jego regulację na wielu płaszczyznach. Po pierwsze, do fotelika dołączana jest specjalna wkładka redukująca, która pomaga nam zredukować wielkość siedziska i zapewnić najmłodszemu dziecku, które może korzystać z tego fotelika (najczęściej są to dzieci około 9 miesiąca życia) wygodne i stabilne siedzenie. Po drugie, foteliki Recaro wyposażone są w cały szereg możliwości regulowania zagłówka i wszystkich pasów zabezpieczających dziecko. Dzięki temu nie musimy martwić się, że dziecko na jakimkolwiek etapie swojego życia jest niewłaściwie zabezpieczone podczas podróży. Dodatkowo fotelik wykonywany jest z materiałów przepuszczających powietrze, dzięki czemu nasze dziecko nie poci się nadmiernie nawet podczas dużych upałów, co mogłoby mieć znaczący wpływ na dyskomfort podróżowania.

Każdy rodzic wie, że podróżowanie samochodem z dzieckiem może przebiegać w naprawdę różny sposób. Z tego też względu, zakupując fotelik samochodowy zwracamy nie tylko uwagę na jego bezpieczeństwo, ale także na wszelkie udogodnienia, które sprawią, że nasze dziecko będzie podróżowało w pełni komfortowych warunkach.

Back To Top