piątek, 02 września, 2022
Wyposażenie domu

Wykończenie wnętrza przez projektanta

Decydując się na skorzystanie z usług projektanta wiele osób uważa, że będzie on w stanie tylko wykonać dla nas dwie, trzy wizualizacje w różnych stylach. Jak się jednak okazuje bardzo dużo osób decyduje się na to, aby architektowi, którego zatrudnia zlecić nie tylko wykonanie projektu, nadzór nad remontem ale również poprosić o wykonanie usługi jaką jest wykończenie wnętrza. Brzmi dziwnie? Niekoniecznie.

Architekt i jego ludzie 

najlepsze wykończenia wnętrz w WarszawieCoraz częściej spotykanym modelem współpracy między architektem wnętrz a klientem dającym zlecenie jest zatrudnianie ekipy remontowej z polecenia projektanta, lub korzystanie z tej działającej w ramach tej samej firmy. Taka kolaboracja jest coraz częściej spotykana, ponieważ jest korzystna dla obu stron. Projektant doskonale orientuje się, że najlepsze wykończenia wnętrz w Warszawie będzie wykonane przez ludzi, którym po prostu ufa. Gdy pracują razem w ramach jednego przedsiębiorstwa zawsze będą ze sobą w kontakcie – nie odbieranie telefonów czy pozostawienie architekta i klienta w środku całego ulu nie jest po prostu możliwe. Działając w porozumieniu doskonale wiedzą czego wymagać i jak bardzo mają szalone pomysły, ile czasu potrwają pracę. Jak się bowiem okazuje firmy budowlane działające przy projektantach zajmują się szeregiem prac wykończeniowych – elewacjami, malowaniem, tynkowaniem, układaniem paneli oraz płytek. Architekt odpowiada za całą koncepcję wyglądu. Natomiast można także zamówić usługi dodatkowe. 

Tymi usługami jest podłączenie instalacji elektrycznych a także gazowych. Warto jest skorzystać ze wszystkich opcji na raz, bowiem w pakiecie można je dostać taniej. Gwarancja dobrze wykonanej usługi i psychiczny komfort to coś więcej niż dobrze wykończenie wnętrza. Lepiej zlecić to komuś, kto zrobi to dobrze. 

Back To Top