środa, 24 sierpnia, 2022
Film i fotografia

Wynajęcie studia foto

Odkąd tylko pamiętam, interesowałem się fotografią. Robienie zdjęć sprawiało mi bardzo dużo przyjemności. Teraz coraz częściej wykonuję ludziom zdjęcia, pobierając za to opłatę. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwy. Ostatnio jednak pomyślałem, że fajnie byłoby się dokształcić również w innej dziedzinie fotografii. W tym celu postanowiłem wynająć warszawskie studio fotograficzne. 

Wynajem warszawskiego studia zdjęciowego

studio foto do wynajęcia w WarszawieJuż od najmłodszych lat lubiłem pożyczać aparat fotograficzny taty, by próbować robić nim zdjęcia. Dawało mi to bardzo dużo przyjemności. Czułem się bardzo zadowolony, kiedy udało mi się uchwycić ładny kadr. Z czasem moja pasja ewoluowała. Stawałem się coraz lepszy. Ciągle jednak pozostawałem amatorem. W końcu jednak odważyłem się wykonywać zdjęcia na zlecenie. Było to dla mnie niezwykłym przełomem! Z czasem jednak pomyślałem, że dobrze byłoby się rozwijać w swojej pasji. Miałem na myśli robienie zdjęć w kontrolowanych warunkach oświetleniowych. W związku z tym obiektem mojego zainteresowania stało się studio foto do wynajęcia w Warszawie. Bardzo liczyłem na to, że z czasem będę mógł dołączyć fotografię studyjną do wachlarza moich usług. Do tego jednak długa droga, ponieważ najpierw musiałem nauczyć się obsługi wszystkich sprzętów, a przede wszystkim – lamp. Pobyt w studio chciałem potraktować przede wszystkim jako całkiem fajną przygodę i pewną nowość.

Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na wynajem warszawskiego studia zdjęciowego. Dzięki pobytowi w nim mogłem nauczyć się obsługi sprzętów dostępnych w studio, co było dla mnie bardzo podobne. Z pewnością jeszcze powrócę do tego warszawskiego studia, by pobrać kolejną naukę. Wierzę, że kiedyś będę pojawiał się w tym studio po to, by wykonywać w nim prawdziwe sesje.

Back To Top