niedziela, 28 sierpnia, 2022
Usługi

Wynajem sali w Bydgoszczy na roczek dziecka

Gdy moja córka przyszła na świat wiedziałam, że na pewno będę chciała naprawdę bardzo hucznie zrobić jej roczek. W sumie roczek to są chyba najważniejsze urodziny dziecka. Ja przynajmniej chciałam żeby było to naprawdę ważne wydarzenie w życiu naszej rodziny.

Wynajęta sala w Bydgoszczy na roczek

wynajem sali na urodziny bydgoszczNa te urodziny stwierdziłam, że zaproszę naprawdę wiele osób. Ja chrzest był taki bardziej kameralny to chciałam żeby roczek był zrobiony z prawdziwą pompą. W sumie to chyba kilka miesięcy wcześniej zaczęłam już szukać odpowiedniej sali. I tak naprawdę nie było to wcale takie proste jak mogło mi się to wydawać na początku. Były oczywiście różne sale. Ale ja chciałam żeby ona była przede wszystkim wizualnie ładna. I żeby nie było tak, że w jakiejś innej części sali będzie odbywało się inne przyjęcie urodzinowe. W końcu po długich poszukiwaniach znalazłam tą salę przez internet. To była typowa sala na wynajem w Bydgoszczy i  była naprawdę bardzo elegancka. Nie była też taka duża jak na przykład sala weselna. Zresztą na tej sali była także kuchnia. W internecie były tam zdjęcia kuchni. I gdy zobaczyłam, że jest tam profesjonalna kuchnia smeg to wiedziałam już, że jest tam na pewno wysoki poziom. Jednak taka kuchnia jest tylko w naprawdę profesjonalnych kuchniach o restauracjach. Widziałam, że był tam nawet czajnik smeg a nie jakiś zwykły. Czyli właścicielka zwracała uwagę na takie rzeczy jak ja.

Ta sala okazała się być naprawdę strzałem w dziesiątkę. Wszyscy goście byli zadowoleni. Ważne było też to, że naprawdę nie było tam jeszcze innego przyjęcia. Bo jednak gdy są małe dzieci jest to istotne. Jedzenie na tej sali było także wyśmienite. Zresztą po całej imprezie jedzenie jakie zostało zostało spakowane i wszystko dostałam do domu. 

Źródło www.papryka.bydgoszcz.pl

Back To Top